reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mama u lekarza

nimfii ja będę błagać o lewatywę :)
w końcu później przez kilka dni będę mieć problemy z wypróżnianiem się, to dopiero będzie lipa :O
Jak rodzilam w Polsce to nam dali taki lek-bisakodyl,czopki albo tabletki.Tak sie zagadalam z mama ktora lezala obok na sali,ze nie uslyszalysmy ze mamy wziazc tylko jedna tabletke a jak nic sie nie ruszy to po 2 godzinach nastepna.Lyknelysmy dwie od razu i po pol godzine wystrzelilysmy jak z procy do kibelka.Ledwo usiadlam:zawstydzona/y::-D.Ale jaka ulga byla po tych tabletkach i zero bolu.

A ja od wczoraj ze skurczami chodze.Wczoraj to ledwo z basenu wrocilam.Mma takie pobolewania jak przy miesiaczce.Modle sie,zeby mi tylka nie rozerwalo przy porodzie.;-)
 
reklama
Ja też bede blagac o lewatywe!! Nie znioslabym gdyby sie podczas porodu urodzilo cos jeszcze oprócz dzidziusia!!! Poza tym w moim przypadku to bedzie chyba konieczne, bo rodze w wodzie:) i nie wyobrazam sobie zadnych niespodzianek:szok:
Co do tego śluzu jak galaretka to raczej nie jest wina paciorkowca bo ja nic takiego nie mam - badania robilam tydzien temu. Widocznie tak ma byc......
Z cycuszków przestalo mi leciec:( Ani odrobinki:( buuuuuuuuuuuuu
 
Witajcie
A ja właśnie wróciłam z ostatniej wizyty kontrolnej i lekarz stwierdził, że ciąża już jest donoszona więc tylko czekać, aż się poród zacznie :tak:
ale strasznie mnie zmartwił, powiedział, że w Warszawce ze względu na epidemię grypy odwołano porody rodzinne :szok::no: tak się zestresowałam, że strasznie boli mnie brzuszek, sama nie wiem czy to bóle menstruacyjne czy stres..... przy pierwszym porodzie był ze mną mąż i bardzo bardzo mnie wspierał, nie wyobrażam sobie przeżyć tego bez niego :-:)-:)-:)-:)-:)-(
 
monika odnośnie porodu bez lewatywy w wodzie :D

[video=youtube;iiNNUggNnHQ]http://www.youtube.com/watch?v=iiNNUggNnHQ[/video]
 
larkaa - tym razem się nie ubawiłam, bo znam to :-(
Proszę o inny repertuar. Coś z opowieści o dzikiej stonce jak weszła w Nirvanę... ;-)

Dziewczyny. Już nawet internet się ze mnie śmieje :zawstydzona/y:
Chciałam sobie sprawdzić ile moja dzidzia może już ważyć. Wchodzę na stronkę: Waga płodu - kalkulatory_artykul wpisuję datę ostatniej miesiączki i co mi odpowiada strona?! Żebym se jaj nie robiła bo już powinnam urodzić! :wściekła/y::wściekła/y:
 
Idę do łóżeczka. Skurcze jak zwykle się mnie trzymają, więc żadnych nowości nie ma. :-(

No to dziewczyny - udanej pełni księżyca życzę. Trzymam za nas wszystkie kciuki.
Oby jutro okazało się, że wszystkie przeterminowane i terminówki są już z maleństwami! :tak::-)
POWODZENIA! :*
 
reklama
No a mnie coś przeczyszcza ...bolą mnie nogi aż do kolan ..jakby drętwieją ...i mam cały czas twardy brzuch ...i czuję się jakoś inaczej...:confused::dry:...może się zbliża..mała napiera na dół jak smok :-p
Jutro mam wizytę w szpitalu na 10 rano..ostatnią ...mam nadzieję że dotrwam :-):-):-)
 
Do góry