reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mama po raz 3 ...:)

reklama
witajcie! widzę że powstał nowy wątek :-) ja właśnie czekam na moją trzecią dzidzię- już wiem że to chłopak :-) i życzę Wam owocnego planowania:-) a w szczególności trzymam &&& za naszą Syneczki -cieszę się że tak szybko się zdecydowałaś na staranka:-)
 
Wiktoria kochana dziękuję wiadomość priv, zaraz odpiszę!


Syneczki – masz rację, nie ma co za bardzo kombinować z tymi miesiącami na urodzenie maluszków…
Ale muszę przyznać, że urodziłaś swoje skarby na wiosnę – tak jak mi się zawsze marzyło :tak:
Można sobie z takim małym smerfikiem od razu zaliczać długie wiosenne i letnie spacerki...


Monico witaj
Jak się czujesz pod koniec ciąży?
Oj to już niedługo będzie bobasek na świecie… Do końca już niewiele Ci zostało…
Trzymaj się kochana!
A ja troszkę będę Ci zazdrościć w lutym możliwości przytulania takiego okruszka maciupeńkiego…:happy2:

Jeśli uda mi się kiedyś zajść w 3 ciążę, to też nie powiem od razu rodzicom…
Stara baba jestem a nie jakaś nastolatka, a jednak gdzieś w głowie podświadomie obawiam się reakcji mojej mamy…….. choć jestem pewna, że byłoby tak jak przy mojej 2 ciąży – najpierw miała minę przerażoną, ale już niedługo potem opowiadała wszystkim dokoła, że zostanie znowu babcią :-D


As-asia ja też ciągle się zastanawiam czy starać się o 3 baby czy nie…….
Wiadomo, że zawsze są za i przeciw a może nawet więcej tych przeciw? :baffled:
Ale ja tak kocham dzieci, tak bardzo bym chciała……
Wiem, że finansowo będzie mega ciężko………

Wiesz, moja znajoma ostatnio opowiedziała mi, że ma taka sąsiadkę, starszą panią, która da dziś ze łzami w oczach wspomina o tym, jak bardzo bardzo bardzo pragnęła trzeciego dzidziusia ale w końcu się nie zdecydowała i do dziś tego niesamowicie żałuje……….

I tak sobie myślę, że jak ja się nie zdecyduję – to też chyba nigdy nie pogodzę się z tą myślą…

Tak więc, jeśli się teraz nie udało, to po następnej @ zabieram się do „roboty”
I to bez względu na to, że wolałabym urodzić wiosną :-)


Edytko ja tego orła wywinęłam bo wlazłam nogą do plastikowego pojemnika z klockami lego……..
Pudło „odjechało” a ja razem z nim…….. :wściekła/y:


Edytko masz rację, niech nam Monica prześle jakieś babskie fluidki ciążowe :tak::laugh2::tak::laugh2:


Witaj Zeberko i gratuluję synusia!
Jesteśmy „prawie” sąsiadkami :happy:
Mieszkam jakieś 25 km od Ciebie...
Rodziłaś swoje dzieciaczki w pszczyńskim szpitalu czy może w Tychach?
 
Edytko ja cały czas trzymam kciuki i wysyłam fluidki, bo wiem jak to cudownie, gdy marzenia się spełniają
i wiem jak mi trudno było się zdecydować na trzecią ciąże, musiałam chcieć dziecka bez względu na płeć, pomimo planowania zawsze Bóg daje nam szanse 50/50, ale po trzech latach wiedziałam że jak nie spróbuję to cały czas będę myśleć i gdybac a czas ucieka

Heksa pod koniec czuję się naprawdę dobrze, mała nie jest męcząca w brzuszku ani nie daje mi popalić, ale pierwsze 4,5 miesiaca miałam dosłownie wyjęte z życia i momentami zastanawiałam się po co mi to było:zawstydzona/y:, nie miałam siły ruszyć nawet palcem ani spacerować z chłopcami, mega mdłości, odrzucenie od jedzenia, osłabienie, nadwrażliwość zapachowa

Asia ja uważam że zaplanowac synka jest o niebo łatwiej, moi chłopcy zostali poczęci w owulację, lub koło niej tzn okolice pół dnia wtedy gdy jest max śluzu płodnego. Teraz chodziłam na monitoring USG, żeby potwierdzic dzien owulacji (a poprzedza ją płodny śluz i u mnie gdy owu jest mam bardzo silny ból w jajniku). Właśnie na forum planowania razem z innymi dziewczynami mającymi też 2 chłopcow planowałyśmy córki i wiecie co powodzenie u nas wyniosło 100% na 4 mamy wszystkie bedziemy miec trzecie córeczki
 
ja uważam że zaplanowac synka jest o niebo łatwiej, moi chłopcy zostali poczęci w owulację, lub koło niej

u mnie to samo, moi synowie poczęci w samą owulację........ :tak:


na forum planowania razem z innymi dziewczynami mającymi też 2 chłopcow planowałyśmy córki i wiecie co powodzenie u nas wyniosło 100% na 4 mamy wszystkie bedziemy miec trzecie córeczki

Kochana ja Cię BARDZO proszę o ten "przepis na córeczkę!!!! :-)
 
reklama
Czesc babeczki

Dzisiaj mialam miec scan ale zadzwonili ze szpitala ze scanu nie bedzie bo babeczka ktora go wykonuje jest chora,no i teraz nie wiadomo kiedy go bede miala bo duzo osob jest w takiej samej sytuacjii co ja ,wiec powiedziala ze pewnie dopiero dostane termin scanu po Nowym Roku i jestem :wściekła/y::wściekła/y:



Ale Wam zycze milego dnia
 
Do góry