reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mama po raz 3 ...:)

Wiktoria dzieki za namiary na program ;-)

Asiczka czasami tak bywa ze cykl sie wydluza,chociaz jesli nawet jestes w ciazy to test nie musial juz wyjsc.U niektorych dziewczyn test wychodzi pozytywny dopiero po 2 tyg po terminie @ .

A ja bylam dzisiaj u kolezanki w jej nowym domku,no ale jeszcze troszke trzeba w nim zrobic :sorry:
 
reklama
witam mam do was pytanie w sierpniu wrześniu i pażdzierniku moje cykle trwały 35 dni a w listopadzie już normalnie 30 dni czy to normalne dodam że zawsze miałąm cykle 30-31 dniowe i miesiączka trwała 5 dni a teraz trwa 3 dni czy teraz jeśli dostane miesiączke to czy to bedzie po 30 dniach czy po 35
 
Asia ja nie pomogę bo nie znam się na tym wiem głupio brzmi ale nie znam się.Ale dziewczyny będą napewno wiedzieć.:-)
Witam i ja z już prawie wypitą kawą Martynkę odwiozłam do szkoły teraz idę się przeprać i sprzątać bo jutro mężuś wraca :)
 
witam mam do was pytanie w sierpniu wrześniu i pażdzierniku moje cykle trwały 35 dni a w listopadzie już normalnie 30 dni czy to normalne dodam że zawsze miałąm cykle 30-31 dniowe i miesiączka trwała 5 dni a teraz trwa 3 dni czy teraz jeśli dostane miesiączke to czy to bedzie po 30 dniach czy po 35


Asia trudno przewidziec po ilu dniach... tak naprawde organizm roznie reaguje np na stres itd i moze przesunac @ takze nigdy nie wiadomo :no: albo cykl Ci sie wydluzyl i teraz bedzie trwal 35 dni ;-)
 
jaki miesiac jest najlepszy na urodzenie dziecka?

jeśli teraz by mi się nie udało i dostała bym @ czy nie lepiej poczekać kilka miesięcy i zaciążyć na jesieni żeby dziecko urodziło się póżną wiosną wczesnym latem
 
Ostatnia edycja:
jaki miesiac jest najlepszy na urodzenie dziecka?

jeśli teraz by mi się nie udało i dostała bym @ czy nie lepiej poczekać kilka miesięcy i zaciążyć na jesieni żeby dziecko urodziło się póżną wiosną wczesnym latem

Przyznam Ci się kochana bez bicia, że ja tak właśnie kombinowałam :tak: ale mi jakoś nie wyszło :no: i w ten oto sposób nadal nie jestem (chyba) w ciąży......... i przestałam już zwracać uwagę na porę roku, kiedy dzidzia mogłaby się urodzić, bo widzę, że u mnie z tym zaciążeniem teraz juz nie jest tak "hop-siup"

Ale gdybym mogła wybierać, to chciałabym miesiąc urodzin dzidziuśka marzec lub kwiecień :-D

Z moimi syneczkami tak troszkę kombinowałam i sa urodzeni czerwiec i lipiec :cool2:



Dziewczyny ale wczoraj numer wywinęłam..........
A dokładniej nie numer, tylko trzy salta i dwa piruety........... ujechałam w pokoju dzieci na jakichś klockach........ takiego orła wywinęłam, że aż zobaczyłam wszystkie gwiazdki..........:szok:

Siedziałam potem trzy godziny ze stopą obłożoną lodem.........
Mamma mia jak to bolało!

No i........ mam gips......... tzn szynę gipsową....... mam pęknięte 2 palce i skręconą i potłuczoną stopę (nie miałam pojęcia, że można sobie skręcić stopę :sorry:)

Po prostu super.......
Będę teraz myć okna z nogą w gipsie podpierając się na kulach :-D

No trudno......... dam radę...........
Nie takie rzeczy się już przechodziło :cool2:


Ale wczoraj jak się ten mój "wypadek" wydarzył, to się tak wściekłam na dzieci, że mają bałagan w pokoju pomimo mojego proszenia o sprzątanie........ Chłopcy mnie od wczoraj chyba ze 20 razy już przeprosili, tak się przejęli ;-)

A jak się dziś dowiedzieli rano, że jadę do szpitala na zdjęcie rtg (ostatnio są zafascynowani moimi i męża zdjęciami trg naszych szczęk, które sobie zrobiliśmy na potrzeby dentystyczne...... :-D ciągle je oglądają i analizują pod światło) to usłyszałam: "ale masz super!!!"


i jak tu ich nie kochać :rofl:
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry