reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

mama listopadowa u lekarza!

Widze ze wtorek to dzien wizyt lekarskich, ja tez mam wizyte dzis wieczorem:tak:. Z tym ze ja napewno nie dowiem sie w jakim stanie jest moja szyjka, chyba ze nazmyslam jakichs dolegliwosci zeby sklonic lekarza do zbadania:angry:.

Aneta23 trzymaj sie kochana, trzymam kciuki zeby leki unormowaly cisnienie. Czy ginka powiedziala Ci do ktorego tygodnia chcialaby by Cie utrzymac 2 w1, czy bedziecie czekac az porod sam sie zacznie?
Gabi9 moze zacznij jakies piruety robc zeby cos sie zaczelo dziac:-D, chyba ze chcesz jeszcze troszke z brzusiem pochodzic;-).

Dziewczyny powodzenia na wizytach.
 
reklama
Dorinko chyba faktycznie zacznę jakieś akrobacje robić,tylko tak mi się juz nic nie chce,ze szok:szok:,zeby M nie miał takich oporów do seksu:-(,zobaczymy co powiedza w szpitalu,może sami mnie zaczna gonić po schodach:-)
 
ja też dzisiaj byłam u lekarza....szyjka zamknięta, macica robi się miękka i gino powiedział że z duzym prawdopodobieństwem wcześniej urodzę a termin mam na 16 listopada.... w sumie to już ciężko chodzić z takim brzucholkiem...każdy się tylko pyta kiedy termin???męczące to jest.. no ale jeszcze trochę i będzie po wszystkim
 
Witam ja już po wizycie a wiec nic nowego oprócz tego że mała ma 3300kg i rozwarcie na 1cm ale szyjka jeszcze jest także jeszcze sobie pochodze pewnie do terminu:-(troche sie załamalam bo myslała ze niedługo cos sie zacznie dziać. Ale cóż trzeba czekać
 
Ja tez juz po wizycie, bardzo mila ginka, dokladnie zbadala co i jak, zrobila usg, mala wazy 3000kg, wod plodowych duzo, lozysko prawie dojrzale, szyjka zamknieta, mowila ze nie zapowiada sie na wczesniejszy porod
A co do tych obrzekow, to powiedziala ze mam do nich tendencje, musze jak najwiecej lezec z nogami do gory, zero soli, i pic 1,5butelki wody dziennie, dopiero jakby sie powiekszaly te obrzeki to do szpitala, a tak spokojnie czekac na porod, uspokoila mnie bardzo
 
ja mam na następną srode wyznaczona wizyte (38tydzien) i sie zastanawiam nad badaniami bo mam do wykonania jeszcze krew i mocz -czy jak mi ta ospa nie przejdzie to mam robic te badania czy mam sie wstrzymać?-jak myslicie (we wtorek bede musiała do gina zadzwonić)
 
magdaleno nie cierpię myć okien,ale mogę pomyć podłogi i naczynia:-)
bigU najlepiej będzie jak zadzwonisz do ginki:tak:
madzik z tymi opuchniętymi nogami,to faktycznie kłopot,ale ja mam to samo i takie same zalecenia,a nogi i tak puchną,najważniejsze,że z dzidzią wszystko w porzadku i tylko czekać spokojnie na rozwiązanie,dobrze,ze poszłaś do tego ginekologa,przynajmniej uspokoiła cię pani doktor:tak:
Fabian, izka juz blizej niz dalej,zobaczycie jak zleci szybko:-)
 
reklama
...ogólnie czuje się w miare dobrze nie wliczając zatkanej jednej dziury nochala i pochrząkiwania. Goraco mi strasznie ale to z tego apatulania sie zeby wygrzac zaraze:tak:
No i to swedzenie - wszedzie te krosty mam nawet od spodu na stopie, na pupie i w miejscach intymnych - masakra, nikomu nie zycze tego a szczegolnie w ciązy
 
Do góry