reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mam apetyt....przepisy dla mam karmiących i nie tylko :)

Rybki w odcie zjadłam dzis i bigos gotuje bo Mój M ma imieniny i goscie beda, tesciowa piecze mi placki i torta a ja reszte robie. A te chipsy polecam pycha.
 
reklama
A u mnie wszystko jedno co, byle z samego rana bo tak mnie ssie, ze wścieku można dostać i zaraz mdli, zaliczyłam też kanapkę o 3 w nocy... :zawstydzona/y::baffled: Co to będzie dalej...
 
A ja cały dzień mogę nic nie jeść bo nie mam apetytu, za to o 22 tak chce mi się jeść, że masakra:)! Dla mnie to dziwne, bo kolacji zazwyczaj nie jadałam.
 
Ja mam słaby apetyt i to co kiedyś uwielbiałam powoduje mdłości! Ja tez nie przepadałam za jogurtami a teraz wstaje rano i robie sobie taką jakby sałatke owocową.. banan, jabłko, czasem brzoskwinia.. i do tego jogurt. Myrdam i pałaszuje :D To mi jedynie wchodzi rano!!

A co do zachcianek miałam już nawet nie wiedząc o fasolce :) Teraz chodzą za mną pyzy z mięskiem i kluski na parze polane jogurtem!!!!!!!!

Ani tego, ani tego jeszcze nie robiłam ale chyba się zmobilizuje, poszukam w necie przepisu.. chyba, że któraś z Was ma sprawdzony przepis? Chętnie skorzystam :) Czemu babcia tak daleko!?!? ja chcę kluchyyyyyyyyyyyyy!
 
No chodzi mi o te kulki z mięskiem, już szukałam w necie i na razie wiem tyle, że się połowę ziemniaków gotuje i przepuszcza przez praskę a połowe surowych się trze drobno odciska wodę mocno, łączy się razem dodaje mąkę i jajka. farsz tak jak na pierogi. No i się robi takie placuszki małe, nakłada się na nie farsz, skleja i formuje kuleczke. Gotuje się ok 5 min. Potem smażoną cebulka i tłuszczykiem je omaścić.......... Jezu mam jęzor po kolanaaaaaaa!!!!!!! Jutro chyba zrobie bo oszaleje.

A te drugie kluchy co pisałam wyżej to zwykłe na parze drożdżowe np. z marmoladką i polane jogurcikiem. Też poszukam w necie ale jak któraś majówka ma sprawdzony przepis, że na pewno wyjdą to ja bardzo poproszę :D

ViKamciaG Błagam, napisz mi koniecznie przepis na ten blok czekoladowy czy jak pisałaś snikersa własnej roboty bo mi takiego smaka narobiłaś, że hej!
Oj chyba mi apetyt wraca :D Zresztą co dzień tak mam, że dopiero na wieczór zaczynam wymyślać!
 
reklama
A najlepszy był mój R. :-)
Mówi do mnie tak: "Jak będziesz mieć już te swoje zachcianki to błagam nie wymyślaj niczego co ciężko dostać, bo nie chce po całych Atenach biegać w środku nocy!"

Więc poczekałam do rana i wołam: Miśkuuuuuuuuuuuuuu, ja muszę, ale ja naprawdę muszę zjeść świeżą kajzerke z masełkiem :D
On na mnie popatrzył jak na hmmm.. chorą na główkę i zakumał żarcik :-D

A więc w całej Grecji nie znajdziesz takiego pieczywa jak w Polsce. Chleb jest koszmarny, bułek takich zwykłych typu wodna, śląska, kajzerka nie ma. Oni nie wiedzą co to!! Serio tak z rana za taką bułeczkę jeszcze cieplutką mogłabym oczy wydrapać :-D
 
Do góry