reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mam apetyt....przepisy dla mam karmiących i nie tylko :)

A ja jem słodkie ostatnio, dziwne, bo powoli przechodzi mi apetyt na ostre. Oczywiście znowu na tapecie są naleśniki, do tego zupa fasolowa a na deser żelki. Owoce kilogramami mogłabym jeść, szczególnie brzoskwinie i nektarynki. I taki deserek o smaku tutti frutti :p
o tak , idę robić naleśniki:-D
klaudusiaNK , Hope,
ja się prawie od kilku dni prawie tylko owocami żywię :szok:
nektarynki na zamianę z bananami, orzechami,jabłkami itd.

na kakao miałam kilka dni temu ochotę,ale mleka jednak nie trawię:(
wróże Ci że będzie dziewczynka:tak:
 
reklama
Zjadłam gołabki, ciacha z kremem i kanapki ze serem i szczypiorkiem popiłam kakao,
brzmi strasznie a najgorsze ze jak przestane to momentalnie mam mdlości i zgage
czuje sie jak słon pełna a tu mi jeszcze kolezanka lody przyniosla i jak isc spac i nie zjesc
masakra , pewnie nie zasne.
 
Mi po lodach przechodzą wszstkie dolegliwości!!!! Fakt, że nie na długo ale chociaż przez chwilę jest super hehe w transie jestem :-)
 
Cześć,
ja słyszłam, że lepiej pleśniaki odstawić i to wszystkie. Ciekawe jak to jest z oscypkami czy można jeść czy nie. Bardzo lubię góry i pewnie będę tam jesienią lub zimą i nie chciałabym sobie odmawiać :)
 
Tichonku w małej ilości nie zaszkodzi:tak:
ja od czasu do czasu jadłam pasztet:tak:
weźmy np ryby... śledzie... czy na chłopski rozum powinno się je jeść??
bo ja uważam że :no: a dużo ciężarnych ma na nie ochotę i jedzą:tak:
 
reklama
Do góry