reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mam 40 lat i co z tego

Hej dziewczynki u nas 10+2
Mdlosci przechodzi I dobrze bo cierpoalam bardzo
W czwartek prenatalne JuZ yupiiii
Joaszka super nudnej ciazy
Robicie nifty bo Ja tak 22/12 jak ma byc cis nie tak to chce juz wiedziec a nie miec szok Po poridzie , kumpela cala ciaza ok Po porodzie delekcja 15 chromosomu i szok

Ja mialam ivf z corka ,kumpela placili 13 Tys zl Ale chcec dzuecka jedt tak wielka ze bierze sie kredyt i przede wszystkim nie mysli Sue ze to inne dzuecko poczete inaczej , kto by pomyslal ze teraz zajde naturalnie prawda I to nie fakt ze glowa odpiczela bo liczylam dni plodne byly 6/7 wrzesnia i brak okresu 23/9 ;)))
Ja tam jestem za ivf za iui Itd kto moze bierze kredyt , kredyt mozna powoli splacac ...
ostatnio dni mAm nerwowe cora zabkuje placz a tylko rece chce wiec nosze ;/


Inviato dal mio iPhone utilizzando Forum BabyBoom
 
reklama
Hej dziewczynki u nas 10+2
Mdlosci przechodzi I dobrze bo cierpoalam bardzo
W czwartek prenatalne JuZ yupiiii
Joaszka super nudnej ciazy
Robicie nifty bo Ja tak 22/12 jak ma byc cis nie tak to chce juz wiedziec a nie miec szok Po poridzie , kumpela cala ciaza ok Po porodzie delekcja 15 chromosomu i szok

Ja mialam ivf z corka ,kumpela placili 13 Tys zl Ale chcec dzuecka jedt tak wielka ze bierze sie kredyt i przede wszystkim nie mysli Sue ze to inne dzuecko poczete inaczej , kto by pomyslal ze teraz zajde naturalnie prawda I to nie fakt ze glowa odpiczela bo liczylam dni plodne byly 6/7 wrzesnia i brak okresu 23/9 ;)))
Ja tam jestem za ivf za iui Itd kto moze bierze kredyt , kredyt mozna powoli splacac ...
ostatnio dni mAm nerwowe cora zabkuje placz a tylko rece chce wiec nosze ;/


Inviato dal mio iPhone utilizzando Forum BabyBoom
Również robiłam Nifty. Byłam o wiele spokojniejsza podczas USG genetycznego. Wyniki nadeszły szybko, poznałam przy okazji plec. Same plusy.

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
@Peugeotka36 nie ma co rozmyślać, najważniejsze że się udało. Teraz szybciutko zleci i kolejny maluszek będzie w Twoich ramionach ❤

A ja zbliżam się do dnia zero...w czwartek test. Oczywiście głowa pracuje i już popadam w depresję, bo pewnie znowu będzie dooopa... Wczorajszy test negatywny, 8 dpo, 11 po pregnylu. Chociaż mam jasność, że pregnyl już wyszedł z organizmu...
Boję się...
 
@Peugeotka36 nie ma co rozmyślać, najważniejsze że się udało. Teraz szybciutko zleci i kolejny maluszek będzie w Twoich ramionach ❤

A ja zbliżam się do dnia zero...w czwartek test. Oczywiście głowa pracuje i już popadam w depresję, bo pewnie znowu będzie dooopa... Wczorajszy test negatywny, 8 dpo, 11 po pregnylu. Chociaż mam jasność, że pregnyl już wyszedł z organizmu...
Boję się...
Chyba nas testujacych jest coraz mniej
 
@Peugeotka36 nie ma co rozmyślać, najważniejsze że się udało. Teraz szybciutko zleci i kolejny maluszek będzie w Twoich ramionach ❤

A ja zbliżam się do dnia zero...w czwartek test. Oczywiście głowa pracuje i już popadam w depresję, bo pewnie znowu będzie dooopa... Wczorajszy test negatywny, 8 dpo, 11 po pregnylu. Chociaż mam jasność, że pregnyl już wyszedł z organizmu...
Boję się...
Trzymam mocno kciuki :-*
 
@Joaszka gratulacje trzymam kciuki i czekam na wiadomosci po wizycie
@SocPat kochana Aniu wiecej wiary i trzymam kciuki za pozytywny test
Ja sie troszkę wycofałam ale oczywiscie czytam was i nadrabiam wszystkie zaległości
 
@SocPat u mnie bez zmian dzisiaj nylam juz na ostatnim monitoringu sa pecherzyki jeden duzy pieknie rosnie endometrium tez wyrazne grube i w czwartek zastrzyk ovitrelle i przytulanko a dwa dni po zastrzyku luteina dwa razy dziennie ...tpo na tyle a tak na marginesie to ostatnie nasze podejscie.
 
reklama
@SocPat u mnie bez zmian dzisiaj nylam juz na ostatnim monitoringu sa pecherzyki jeden duzy pieknie rosnie endometrium tez wyrazne grube i w czwartek zastrzyk ovitrelle i przytulanko a dwa dni po zastrzyku luteina dwa razy dziennie ...tpo na tyle a tak na marginesie to ostatnie nasze podejscie.
Serio odpuszczasz???
A nie chodzisz na monitoring po zastrzyku?
Ja po pregnylu dopiero czwartego dnia wkraczam z luteina...
 
Do góry