reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mam 40 lat i co z tego

Hej dziewczyny nie poddawajcie się i walczcie ile wam sil wystarczy ja tak jak juz mowilam to moj ostatni cykl staran i rano bylam na monitoringu zeby sprawdzic czy zastrzyk zadziałał i mam ogromne nadzieję że sie udało. ..i moj gin dzisiaj powiedzial mi ze ostatnio ma sporo pacjentek w wieku 40+ w ciazy i sa to zdrowe donoszone dzieci.
Trzymam bardzo mocno kciuki.
Nie poddawajcie się kochane.Walczcie.
Pozdrawiam bardzo serdecznie wraz z Oleńka 36tc
 
reklama
Widze, że Ty już jedną nogą na porodowce. Jak samopoczucie. U nas 32 tc. Najbardziej doskwiera mi kregoslup.

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
Oj tak masz rację to już niedługo tym bardziej że pierwsza i druga córkę urodziłam w 38 tc.Ciężko jest.Doskwiera ból pleców brzucha i pachwin.Mala bardzo ruchliwa i nie oszczędza ani mnie ani moich żeber i żołądka. Jeszcze troszkę i będzie z nami :).Trzymam kciuki za Was
 
Oj tak masz rację to już niedługo tym bardziej że pierwsza i druga córkę urodziłam w 38 tc.Ciężko jest.Doskwiera ból pleców brzucha i pachwin.Mala bardzo ruchliwa i nie oszczędza ani mnie ani moich żeber i żołądka. Jeszcze troszkę i będzie z nami :).Trzymam kciuki za Was
Dzięki i powodzenia. Pogadaj z mala niech posiedzi jeszcze troszkę i da Ci choć święta spędzić w domu[emoji6]

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
I to byłby świetny prezent dla całej rodziny...a na święta nie możecie wkręcić się do rodziny tak żebyś była odciążona od przygotowan i pichcenia?

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
Ja nie przepadam za gotowaniem.Akurat mam ta wygodę ze starsza 18letnia córka mój R i mama uwielbiają gotować więc ja mam wolne:-D;)
 
Ja nie przepadam za gotowaniem.Akurat mam ta wygodę ze starsza 18letnia córka mój R i mama uwielbiają gotować więc ja mam wolne:-D;)
No to pozazdrościć. W mojej kuchni radze ja ale jakaś super kucharka to ja nie jestem. Syn pomaga mi przy sałatkach, surówkach. Mąż gotować nie potrafi w ogóle i nie lubi ale jak o coś proszę to obierze, pokroi. Będę potrzebowała ich pomocy w tym roku i to bardzo.

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
No to pozazdrościć. W mojej kuchni radze ja ale jakaś super kucharka to ja nie jestem. Syn pomaga mi przy sałatkach, surówkach. Mąż gotować nie potrafi w ogóle i nie lubi ale jak o coś proszę to obierze, pokroi. Będę potrzebowała ich pomocy w tym roku i to bardzo.

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
Jak tam samopoczucie?Jak maluszek ?Czekam już z niecierpliwością na rozwiązanie.Wszyscy nie mogą się już małej doczekać.Dokazuje,fika,kopie.Ciekawe jak będzie po i będzie już z nami.Trochę mam stracha przed tym co mnie czeka ale pocieszam się tym ze dałam sobie radę za pierwszym i drugim razem to teraz też dam
ale ten strach gdzieś siedzi z tylu głowy.Mam nadzieję ze tym razem nie będę musiała rodzić sama i mój R będzie ze mną i trafi nam sie wolna sala bo z tym może być problem.Smieje się ze że ja postoje z boku a on urodzi :-D oby tak można było :p
Miłego dnia. :)
 
reklama
Jak tam samopoczucie?Jak maluszek ?Czekam już z niecierpliwością na rozwiązanie.Wszyscy nie mogą się już małej doczekać.Dokazuje,fika,kopie.Ciekawe jak będzie po i będzie już z nami.Trochę mam stracha przed tym co mnie czeka ale pocieszam się tym ze dałam sobie radę za pierwszym i drugim razem to teraz też dam
ale ten strach gdzieś siedzi z tylu głowy.Mam nadzieję ze tym razem nie będę musiała rodzić sama i mój R będzie ze mną i trafi nam sie wolna sala bo z tym może być problem.Smieje się ze że ja postoje z boku a on urodzi :-D oby tak można było [emoji14]
Miłego dnia. :)
Alez sie rozmarzyłas[emoji23]Oj gdyby tak można było to już urabialabym męża, że on rodzi, a ja mu dopinguje[emoji6]sama torbe bym mu spakowala juz w grudniu co by sie mi nie rozmyslił[emoji38]
u nas dobrze, wkroczylismy juz 32tc. Mały rośnie jak na drożdżach. Moje samopoczucie jak na 40 letnią ciężarna jest wyśmienite. Dokucza pod koniec dnia kręgosłup ale dokuczal tez jak miałam lat 28 i byłam w ciazy[emoji4]nie jest źle. Wyprawka gotowa. Wózek kupiony. Czekamy na naszego Antosia[emoji6]

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry