reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mam 40 lat i co z tego

Serio odpuszczasz???
A nie chodzisz na monitoring po zastrzyku?
Ja po pregnylu dopiero czwartego dnia wkraczam z luteina...
Odpuszczam bo u mnie juz troche za pozno jestem tutaj najstarsza z tego co kojarze(44) a stramy sie juz tak dlugo ze sił mi brakuje ... Po zastrzyku nie chodzilam na monitoring ale tym razem ide bo muszę byc pewna ze zrobilam wszystko ...
 
reklama
Odpuszczam bo u mnie juz troche za pozno jestem tutaj najstarsza z tego co kojarze(44) a stramy sie juz tak dlugo ze sił mi brakuje ... Po zastrzyku nie chodzilam na monitoring ale tym razem ide bo muszę byc pewna ze zrobilam wszystko ...
Ja zawsze cztery dni po pregnylu idę sprawdzić czy wszystko ok i dopiero wtedy wkraczam z luteina :)
Zawsze... ale to zabrzmiało :D Drugi cykl ;)
 
Odpuszczam bo u mnie juz troche za pozno jestem tutaj najstarsza z tego co kojarze(44) a stramy sie juz tak dlugo ze sił mi brakuje ... Po zastrzyku nie chodzilam na monitoring ale tym razem ide bo muszę byc pewna ze zrobilam wszystko ...
Ja zawsze cztery dni po pregnylu idę sprawdzić czy wszystko ok i dopiero wtedy wkraczam z luteina :)
Zawsze... ale to zabrzmiało :D Drugi cykl ;)
 
O qrcze... zdublowało moją wiadomość...

Przypomnij kiedy teścik?



atdc9vvjktz16vlw.png
 
reklama
Hej dziewczyny nie poddawajcie się i walczcie ile wam sil wystarczy ja tak jak juz mowilam to moj ostatni cykl staran i rano bylam na monitoringu zeby sprawdzic czy zastrzyk zadziałał i mam ogromne nadzieję że sie udało. ..i moj gin dzisiaj powiedzial mi ze ostatnio ma sporo pacjentek w wieku 40+ w ciazy i sa to zdrowe donoszone dzieci.
 
Do góry