reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mam 40 lat i co z tego

reklama
1511969342-d0e04f34f5838f39-aaaaaa.jpeg

A u mnie o tak o[emoji6]tydzień spoźnienia. Dziś test.
Boję się żeby wszystko było ok...
Po 3 iui się udało.
Trzymajcie proszę kciuki!

Napisane na LG-H815 w aplikacji Forum BabyBoom
O bosz! Super, ale wieści! Czemu się nie chwalisz tylko trzeba wyciągnąć info????
 
@Joaszka no pięknie, gratuluję, krechy mocne jak ta lala! Nudnej i zdrowej ciąży!

Co do endo, póki jestem w ciąży, przyjmują mnie uczciwie i szybko, ale później robi się już nieciekawie. I o to później pytam ;)

@SocPat takie kwiatki. No to lipa, u mnie w mieście nie ma takiej możliwości. Będę kombinować. Choć liczę na niedoczynność ciążową.

Ja jestem rocznik 78 i może nie powiedziałam ostatniego zdania :p
 
O bosz! Super, ale wieści! Czemu się nie chwalisz tylko trzeba wyciągnąć info????
A jakoś tak...wiecie jak to jest -człowiek z jednej strony by całemu światu wykrzyczał a z drugiej -boję się zapeszyć...

Na razie to taka radość wymieszana ze strachem...

Napisane na LG-H815 w aplikacji Forum BabyBoom
 
1511969342-d0e04f34f5838f39-aaaaaa.jpeg

A u mnie o tak o[emoji6]tydzień spoźnienia. Dziś test.
Boję się żeby wszystko było ok...
Po 3 iui się udało.
Trzymajcie proszę kciuki!

Napisane na LG-H815 w aplikacji Forum BabyBoom

Piękne wieści!!! Zaciskam kciuki za zdrowa i spokojna ciąże [emoji1307][emoji1307][emoji1307]
Ale piękne kreski [emoji7]





atdc9vvjktz16vlw.png
 
reklama
O jak ja Ci zazdroszczę, ja 30tc ale chciałabym juz koniec stycznia...tak mi się teraz czas dłuży...im brzuch większy tym ciężej.

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
Wierzę bo mi też już ciężko i doczekać sie nie mogę ale z drugiej strony niech nasza Ola siedzi w brzuszku jak najdłużej choć nasze rokowania według lekarza są takie że daje nam max 2 tygodnie.Szyjka juz kiepsko trzyma.Czas pokaże może na święta już będzie nas więcej: -)
 
Do góry