reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mam 40 lat i co z tego

@InezkaK podziwiam, macie siłę na codziennie serduszkowanie, ale przynajmniej nie ominiecie ovu ;-) ;)

@Ansure ja niestety nie czuję ovu ale ovu może nastąpić trzy dni przed i dwa dni po piku (pozytywny test) a ból jajników może świadczyć o tym, że jajnik szykuje się do ovu albo jest już po i płyn w zatoce douglasa podrażnia otrzewną. Dlatego testy i wykres temp traktuje się orientacynie. Wiele dziewczyn skarży się, że po stymulacji lekami mocniej czują zmiany w cyklu.
No[emoji12] razem z mężem mamy temperament jezeli chodzi o przytulanie czasem i rano i wieczorem a nawet w nocy ...[emoji16]pieknie to nazwalaś serduszkowanie [emoji177][emoji16]

Napisane na LG-K420 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
No[emoji12] razem z mężem mamy temperament jezeli chodzi o przytulanie czasem i rano i wieczorem a nawet w nocy ...[emoji16]pieknie to nazwalaś serduszkowanie [emoji177][emoji16]

Napisane na LG-K420 w aplikacji Forum BabyBoom


To taki slang forumowy ale mi też się podoba. Bo w końcu o miłość i jej wyniki tu chodzi! Ja też nie narzekam ale jak domagam się codziennie to M po tygodniu ucieka na drzewo :laugh2::laugh2::laugh2:
 
No[emoji12] razem z mężem mamy temperament jezeli chodzi o przytulanie czasem i rano i wieczorem a nawet w nocy ...[emoji16]pieknie to nazwalaś serduszkowanie [emoji177][emoji16]

Napisane na LG-K420 w aplikacji Forum BabyBoom
Hehehe pamiętaj,że za częste serduszkownie :) nie jest wskazane ;)
Chociaż opinie są różne ..
 
Najlepiej serduszkowac porzadnie co dwa dni [emoji110]️wtedy double budyn i zolnierze ruch maja jak z procy [emoji16]


Inviato dal mio iPhone utilizzando Forum BabyBoom
 
Najlepiej serduszkowac porzadnie co dwa dni [emoji110]️wtedy double budyn i zolnierze ruch maja jak z procy [emoji16]


Inviato dal mio iPhone utilizzando Forum BabyBoom
heheh
właśnie się zastanowiłam...w sumie pierwszy, że tak określę, STRZAŁ jest najsilniejszy ...
no to co te 2 dni ...taki porządny raz ;).
aczkolwiek czytałam gdzieś , ze w dni przed OVU to co 2 dni, a jak OVU jest ..to i częściej...
 
Ale się napisałyście kobietki! Ja wczoraj bylam u gina. Owulacja się zbliża i mam zalecone codzienne staranko przez najbliższe 6dni a potem 3-4 razy w tygodniu. Pocieszyła mnie, że prowadzi starsze kobietki ode mnie, które zachodzą i rodzą. A najbardziej cieszy mnie owulacja :) Jak się w tym cyklu nie uda, w następnym będę miała wspomaganie owulacji. Ale jestem dobrej myśli i ciężko pracuję nad efektem :-D
 
reklama
Nie wiem ile w tym prawdy ale ja obie ciąże zawdzięczam codziennemu serduszkowaniu (pierwszy cykl starań i drugi cykl starań). Zatem jestem zaprzeczeniem jednej teorii i potwierdzeniem drugiej.

Mężczyzna produkuje plemniki na bieżąco, częsta wymiana redukuje ryzyko nieprawidłowości (dlatego co trzy miesiące badanie nasienia może przynieść inne wyniki i dużo łatwiej te parametry poprawić choćby witaminami). Dodatkowo ostatecznie plemniki dojrzewają w drogach rodnych kobiety, dlatego przy seksie co drugi dzień zawsze jakiś dojrzały już czeka i następuje regularna wymiana.

Różnica w opiniach polega często na myśli postępowej (lub jej braku), chęci lub nie do nauki i zmiany myślenia.

Do dziś polscy ginekolodzy ektopię nazywają nadżerką i chcą ją wypalać, wymrażać, leczyć, choć jest to wysoce szkodliwe działanie. Cały cywilizowany świat o tym wie ale jeszcze nie cały medyczny u nas. Takich przykładów jest bardzo wiele.

Życzę Wam, żebyście trafiały tylko na prawdziwych lekarzy.
 
Do góry