reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mam 40 lat i co z tego

reklama
StorAnia a ile Ty masz lat ? Gdzieś mi to umknęło ;)

Moim zdaniem skoro lekarz nie poddaje sie to i Ty nie powinnaś
Rozumiem, że jesteś zmęczona ...zniechęcona...
Torbiele i tak trzeba wyleczyć
To może ..trochę odpocznij ...jest ładna pogoda...ciesz się latem, nabierz sił ..
 
Bo po orgametrilu zamiast @mam trzeci dzień plamienie... chyba nie mam siły. Muszę pogodzić się z tym, że mam 40-lat i jestem za stara na dzieci...

Aniu a co mają powiedzieć 20-latki, z problemami, że też są za stare?

Jeśli czujesz, że to już czas, że masz dość, ale tak uczciwie wobec siebie i zupełnie świadomie, to zrób to. Tak czasem bywa, czasem brakuje sił, masz do tego pełne prawo.

Ale powiem Ci coś. 7 lat temu, gdy zaczęłam starania o drugie dziecko, byłam jedną z najstarszych staraczek na majówkach. A miałam tylko 32 lata! Po kilku latach okazało, że to już norma :) Tylko 7 lat. Za kolejne 7 40-letnia staraczka będzie normą.
 
Dziewczyny to Wy też w okolicach czterdziestki?
W styczniu skończyłam 40 lat ;)
Uwierzcie mi, że gdyby nie nadzieja, którą zasiała ginka na ostatniej wizycie, rzuciła bym to wszystko w cholerę... ;)
Ja mam 41 lat i mam nadzieje ze mi sie uda gdy powiedzialam lekarzow ze jestem za stara to powiedzial mi ze ma 6 pacjentek co maja po 43 i44 lata z pierszymi dziecmi i to zdrowe ciaze
 
No dobra.
Przepraszam!
Biorę się w garść i kończę marudzenie. Zioła sroki, miovarian, dong i działamy ;)
@ chyba się rozkręca, więc jest nadzieja na następny cykl z clo. Oby na koniec tego okazało się, że czysto, torbieli brak i działamy ;)
Może uproszę w pracy, żeby mnie zwolnili 4 godziny. Pojadę na czczo i jakoś do 12 wytrzymam. Powtórzę badania fsh, lh, estradiol... zobaczymy ;)
No wkoncu zaczynasz mowic z sensem [emoji12]głowa do góry piers do przodu i trzymam kciuki [emoji110][emoji8]
A jak byscie zapomniały to ja tutaj jestem najstarsza [emoji12][emoji182]

Napisane na LG-K420 w aplikacji Forum BabyBoom
 
To Ja jestem szczawik bo 37[emoji13][emoji23]Tylko ze nigdy jeszxe naturalnie nie udalo sie wlasnie ... mimo wspanialych wynikow, zobaczymy jestem pozytywnie nastawiona bo co mi zostalo...


Inviato dal mio iPhone utilizzando Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry