reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mam 40 lat i co z tego

reklama
No dziewczyny wkoncu cos się tutaj dzieje nase forum ożyło [emoji12]trzymam kciuki za was wszystkie[emoji8][emoji110][emoji110][emoji110]i czekam na wiadomosci ze sa dwie kreski na teście [emoji7]

Napisane na LG-K420 w aplikacji Forum BabyBoom
 
@StorAnia w takim razie masz misję. Rób wszystko to czego my nie możemy (bo nie robimy na wszelki wypadek :p). Dopóki sama możesz.

Ja się za to czuję coraz gorzej i zaczynam myśleć czy jestem pewna na co się piszę :baffled: Cały ten cykl jest jakiś pokręcony, od połowy boli mnie brzuch, nawet w nocy mnie budzi, jakieś dziwne sensacje z dwójką w ubikacji, cyce jak donice, ściąganie stanika to taakaa ulga... Raz mi gorąco, raz zimno, jak staruszce. Gdybym jeszcze wiedziała, że ta męczarnia ma sens a tu jak zwykle przyjdzie @ i wszystko od nowa. Tak źle to już dawno się nie czułam.

Marudzę jak baba w ciąży :laugh2::nerd::laugh2:
 
Ja To warjatka gorsza od was , brzdac 5 miesueczny spi obok a Ja sledze forum jak zajsc w ciaze i jak czesto serduszkowac sie ;), bo wiecie Ja chce naturalnie Kurde!!! Ovulke mam czysta jestem maz ok wiec musze generalnie zaciazyc co


Inviato dal mio iPhone utilizzando Forum BabyBoom
 
Serio codziennie? Ja chyba nie dam rady
OOO no właśnie... codzienne starania to i w moim przypadku "trudna" sprawa.
Ja zaczynam wcześnie dzień (5.30) i wieczorem padam ...M ma podobnie... i nawet jak sobie obiecujemy ..to zasypiamy ;)
Dzisiaj zrobiłam znowu test ovu i 2 kreska była znacznie słabsza (od wczorajszej) wychodzi a to, że już PO .
 
Ja To warjatka gorsza od was , brzdac 5 miesueczny spi obok a Ja sledze forum jak zajsc w ciaze i jak czesto serduszkowac sie ;), bo wiecie Ja chce naturalnie Kurde!!! Ovulke mam czysta jestem maz ok wiec musze generalnie zaciazyc co


Inviato dal mio iPhone utilizzando Forum BabyBoom
I dobrze.
Mój M mi ciągle powtarza , że chciał od razu :) drugie ..
 
No to zeby nie było że ja mam tak latwo z serduszkowaniem to powiem wam że razem z mezem pracujemy na 3 zmiany i jeszcze zeby nie było tak latwo mijamy sie zmianami wiec czasem "stajemy na glowie" zeby sie serduszkowac [emoji177][emoji8]

Napisane na LG-K420 w aplikacji Forum BabyBoom
 
@Inezk tym bardziej podziwiam.

U nas jest różnie, wiadomo jak wygląda serduszkowanie w świecie dorosłych a szczególnie rodziców. Dlatego wyznajemy zasadę Carpe Diem, każda okazja i miejsce dobre do wykorzystania :laugh2:

@Peugeotka36 podziwiam, nie wyobrażam sobie dziecka jedno za drugim. 9 miesięcy mój organizm dochodził do normy po ciąży. Głowa jeszcze dłużej;-) ;)

Dziś 28 dc. Cykle mam 27-31. Mogłabym już zatestować ale... boję się, że zobaczę jedną kreskę i boję się że zobaczę dwie :laugh2: Poza tym nie mam testu w domu. Temperatura wysoko ale potrafi spaść dzień przed @ więc to też nie jest wyznacznik. Ani to, że śpię w swetrze tak m zimno :laugh2::ninja2:
 
reklama
@Hope boisz się zatestowac proszę zrób moze odczarujesz to forum i przetrzesz szlaki [emoji12]ja testowac będę za tydzień a temperatura u mnie po owulacji przez cały czas na poziomie 36.9-37.1 wiec malutka nadzieja sie tli [emoji177]a wczoraj przez caly dzien i dzisiaj troche od rana miałam skurcze macicy i takie kłucie. ..[emoji12]

Napisane na LG-K420 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry