reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mam 40 lat i co z tego

@Hope boisz się zatestowac proszę zrób moze odczarujesz to forum i przetrzesz szlaki [emoji12]ja testowac będę za tydzień a temperatura u mnie po owulacji przez cały czas na poziomie 36.9-37.1 wiec malutka nadzieja sie tli [emoji177]a wczoraj przez caly dzien i dzisiaj troche od rana miałam skurcze macicy i takie kłucie. ..[emoji12]

Napisane na LG-K420 w aplikacji Forum BabyBoom


Ooo to bardzo ładna tempka, robisz wykres? Czy tylko tak mierzysz, dla siebie? Który dziś dzień po ovu? Oby się udało!
 
reklama
@Hope mam aplikacje i tam wszystko zapisuje a temp mierze codziennie a dzisiaj jest 7 dzien po owu [emoji12]

Napisane na LG-K420 w aplikacji Forum BabyBoom
 
@Ansure a nie mówiłam :-p:laugh2: Pracowity czas Was czeka.

@Peugeotka36 dobra temperatura, wszystko inne też w normie? Może faktycznie po porodzie będzie łatwiej.

Hmmm tsh ...2.3 niby powinno byc do 2.0 , to wynik
Dwa msce temu a wtorek sroda bedzue wynik swiezego tsh zobacze i pojade Po leki cos Na obnixenie,wszustko inne dobrze
9obys miala racje zeby latwiej


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Hejka, wczoraj miałam USG. Pęcherzyk piękny (reakcja na CLO super) ale endo tylko 6,7. Niby do zagnieżdżenia wystarczy 6 ...ale i tak . Piję czerwone wino ...może coś poprawi.
Gin zrezygnowała z zastrzyku na pęknięcie pęcherzyka . Hm może słusznie. Twierdziła, że jednak sam pęknie. Oby endo się poprawiło. Od poniedziałku luttagen.

I tak jest z CLO ... poprawia pęcherzyki ..ale osłabia endo :o
 
Do góry