reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mam 40 lat i co z tego

reklama
@SocPat zrob sobie zastrzyk w brzuch chociaz. Nie trac czasu. Mnie nigdy w tylek nie kazali go dawac, a raczej podskornie w brzuch. Jak ma zadzialac, to zadziala. Spokojnych pelnych nadziei swiat

Napisane na HUAWEI CUN-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
@SocPat zrob sobie zastrzyk w brzuch chociaz. Nie trac czasu. Mnie nigdy w tylek nie kazali go dawac, a raczej podskornie w brzuch. Jak ma zadzialac, to zadziala. Spokojnych pelnych nadziei swiat

Napisane na HUAWEI CUN-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
Spróbuje zrobić w tyłek. Jakoś dam radę :-) dziękuję za radę :-)
A Ciebie pierwszy raz chyba na wątku widzę?
 
Tylko czasem was podczytuje, jestem pelna podziwu i bardzo wam kibicuje. Mam 38 lat, wiec do 40 jeszcze troche i w 36tc. To bedzie nasze pierwsze dziecko. Za nami 2 poronienia i ... nam mowiono, ze nie bedziemy miec dzieci. Stad wiem, ze wasza wytrwalosc przyniesie owoce. Szczesliwych swiat

Napisane na HUAWEI CUN-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Tylko czasem was podczytuje, jestem pelna podziwu i bardzo wam kibicuje. Mam 38 lat, wiec do 40 jeszcze troche i w 36tc. To bedzie nasze pierwsze dziecko. Za nami 2 poronienia i ... nam mowiono, ze nie bedziemy miec dzieci. Stad wiem, ze wasza wytrwalosc przyniesie owoce. Szczesliwych swiat

Napisane na HUAWEI CUN-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
Super, że Ci się udało! Już niedługo maluszek będzie z Wami ❤❤❤ a chłopczyk czy dziewczynka?
A ja wczoraj o 16 dostałam zastrzyk :) Darek dał radę :) :)
 
@SocPat to super. Teraz dzialajcie, bo plemniki tez potrzebuja 12h by dotrzec do jakeczka. Fajnie jakby sie wam udalo.
U nas chlopczyk

Napisane na HUAWEI CUN-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
@SocPat to super. Teraz dzialajcie, bo plemniki tez potrzebuja 12h by dotrzec do jakeczka. Fajnie jakby sie wam udalo.
U nas chlopczyk

Napisane na HUAWEI CUN-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
Już wczoraj było działane ;) dziś chyba też podziałamy...
Fajnie że Wam się udało, to zawsze daje nadzieję!
 
reklama
Do góry