reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mam 40 lat i co z tego

Alez sie rozmarzyłas[emoji23]Oj gdyby tak można było to już urabialabym męża, że on rodzi, a ja mu dopinguje[emoji6]sama torbe bym mu spakowala juz w grudniu co by sie mi nie rozmyslił[emoji38]
u nas dobrze, wkroczylismy juz 32tc. Mały rośnie jak na drożdżach. Moje samopoczucie jak na 40 letnią ciężarna jest wyśmienite. Dokucza pod koniec dnia kręgosłup ale dokuczal tez jak miałam lat 28 i byłam w ciazy[emoji4]nie jest źle. Wyprawka gotowa. Wózek kupiony. Czekamy na naszego Antosia[emoji6]

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
Cieszę się że u Was wszystko w porządku i oby tak dalej.Pomarzyc można :-D.U nas już wszystko gotowe i czeka.Wczoraj mój R spakowal moja torbę do szpitala i dla małej też. Chyba bardziej przeżywa niż ja.No a mi nie pozostaje nic innego jak czekać w gotowości bo już w niedzielę czekałam na rozwój skurczy ale przeszły ooo.Bolaly jak diabli i cieszyłam się że to już ale z drugiej strony niech posiedzi jeszcze w ciepłym brzuszku tydzień,dwa.Dzis boli mnie dół pleców i kluje na dole ale jakoś staram się nie nastawiac. Mała "liczy"mi dziś żebra przestawia wnętrzności ale wolę jak tak robi niż ma mnie straszyć.Oddycha mi sie dużo lżej bo mój brzuch ma "przeciąganie ziemskie"I sobie opadł.Moze to już na dniach?;)
 
reklama
Cieszę się że u Was wszystko w porządku i oby tak dalej.Pomarzyc można :-D.U nas już wszystko gotowe i czeka.Wczoraj mój R spakowal moja torbę do szpitala i dla małej też. Chyba bardziej przeżywa niż ja.No a mi nie pozostaje nic innego jak czekać w gotowości bo już w niedzielę czekałam na rozwój skurczy ale przeszły ooo.Bolaly jak diabli i cieszyłam się że to już ale z drugiej strony niech posiedzi jeszcze w ciepłym brzuszku tydzień,dwa.Dzis boli mnie dół pleców i kluje na dole ale jakoś staram się nie nastawiac. Mała "liczy"mi dziś żebra przestawia wnętrzności ale wolę jak tak robi niż ma mnie straszyć.Oddycha mi sie dużo lżej bo mój brzuch ma "przeciąganie ziemskie"I sobie opadł.Moze to już na dniach?;)
Cos w tym jest. Tak mówią, że jak lżej się oddycha, bo brzuch opada to porod tuż, tuż. Ściskam Cię wirtualnie i życzę powodzenia. Oby rozwiązanie było szczęśliwe, szybkie i pomyślne. Odezwij się i pochwal na forum swoim skarbkiem[emoji4]

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyby wesolych swiat dosiego roku oby ten nowy byl tym mamusiowym!!!!!!

U nas usg ok a nifty wyniki miedzy 2/1-5/1,80% chlopak

Caluski mniej sie odzywam Nicole raczkuje wstaje spacery plus ciaza dom dzien w dzien brak czasu a ruchy mAm wolne;)
1513931198-37f5f1d94b8cbdac-aaaaaa.jpeg
 
Dziewczyny ja również przesyłam Wam jak najlepsze życzenia świąteczne. Obyscie spedzaly to Boże Narodzenie w miłej, spokojnej i rodzinnej atmosferze.

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
@SocPat co u Ciebie?
@Joaszka a Ty jak sie czujesz? Kiedy wizyta serduszkowa ?


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
U mnie niestety nic o czym warto pisać ;) dziękuję za pamięć :)
Ten cykl chyba stracony, mimo clo i dwóch pęcherzykach po jednym na każdym jajniku... Wczoraj zbyt małe na pregnyl, a jutro nikt mi go nie poda jeśli nie odważę się sama... :( niestety ginka uważa, że pregnyl koniecznie w doopsko, bo wtedy najlepiej się wchłania... Znalazłam jedną prywatną pomoc świąteczną...zastrzyk 50 zł! No qrwa, sorki ale nie dam tyle. Na dodatek oni jutro tylko do 14 a ja mam wieczorem zrobić...
Tyle u mnie...

Dziewczyby wesolych swiat dosiego roku oby ten nowy byl tym mamusiowym!!!!!!

U nas usg ok a nifty wyniki miedzy 2/1-5/1,80% chlopak

Caluski mniej sie odzywam Nicole raczkuje wstaje spacery plus ciaza dom dzien w dzien brak czasu a ruchy mAm wolne;)
1513931198-37f5f1d94b8cbdac-aaaaaa.jpeg
Cudeńko malutkie ❤❤❤❤
Dla Ciebie również wszystkiego najlepszego w te święta!!!

@Hope @Chrząszczyk 1 @InezkaK @leeleeth @wisna @MarM @Maja75 @Joaszka itd dziewczyny dla Was wszystkich spełnienia marzeń i cudownych świąt Bożego Narodzenia!
 
reklama
@SocPat u mnie bez zmian dzisiaj nylam juz na ostatnim monitoringu sa pecherzyki jeden duzy pieknie rosnie endometrium tez wyrazne grube i w czwartek zastrzyk ovitrelle i przytulanko a dwa dni po zastrzyku luteina dwa razy dziennie ...tpo na tyle a tak na marginesie to ostatnie nasze podejscie.
Co u Ciebie kochana?
 
Do góry