reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mam 40 lat i co z tego

1514404939885250113937.jpg
 

Załączniki

  • 1514404939885250113937.jpg
    1514404939885250113937.jpg
    342,4 KB · Wyświetleń: 563
reklama
@Zasmucona gratuluję serdecznie!

@SocPat walcz, walcz kochana, widzisz, tylko tak może się udać. Warunki masz bardzo dobre, reszta w rękach natury :)

My byliśmy na połówkowym, potwierdzony synek, nieprawidłowości nie widać, ciąża jak u 20-tki :-) :) A w nowym roku stuknie mi 40-tka :rolleyes2:
493db205b5df.jpg
[/url][/IMG] [url=https://naforum.zapodaj.net/493db205b5df.jpg.html][/URL]

U endo też dobrze, tsh 1,24.

Zatem przesyłam fluidki ~~~~~~~~~~~~~ i chciałam zauważyć, że za każdym razem, gdy tu zaglądam, pojawiają się nowe dwie kreski, to daje ogromną nadzieję!
 
@Zasmucona gratuluję serdecznie!

@SocPat walcz, walcz kochana, widzisz, tylko tak może się udać. Warunki masz bardzo dobre, reszta w rękach natury :)

My byliśmy na połówkowym, potwierdzony synek, nieprawidłowości nie widać, ciąża jak u 20-tki :-) :) A w nowym roku stuknie mi 40-tka :rolleyes2:
493db205b5df.jpg
[/url][/IMG]

U endo też dobrze, tsh 1,24.

Zatem przesyłam fluidki ~~~~~~~~~~~~~ i chciałam zauważyć, że za każdym razem, gdy tu zaglądam, pojawiają się nowe dwie kreski, to daje ogromną nadzieję!
Kochana ja w styczniu kończę 41 lat i chyba to już koniec. Przecież jeśli się nie udało w trzy cykle z potwierdzoną owu to raczej się nie uda... Ale jeszcze jeden cykl ;)
Zaczynam oswajać się z tym. Nie powiem, że obędzie się bez łez, ale przecież nie jestem w stanie nic zrobić.
 
reklama
Do góry