reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mały alergik - dieta mamy i dziecka, pielęgnacja, leczenie

Byłam u dwóch lekarzy nawet. Jeden powiedział, że to może być objaw alergii, a drugi (raczej druga) też kazała odstawić mleko i obserwować te kupki, bo powiedziała że jak będzie się problem nasilał to trzeba będzie jakieś badania zrobić. A te badania to chyba w szpitalu się robi :(

ojj :( biedactwa Wy :( oby wszystko było dobrze! ale wiesz, lepiej jednak może sprawdzić, pewnie i tak sie okaże, że wszystko jest w porządku, ale lepiej dmuchać na zimne.
 
reklama
Heja,
u nas lepiej już. Tez zakupiłam wczoraj emolium do ciała i krem specjalny, bo poczytałam , że są świetne. Zobaczymy. Ładnie się rozsmarowują tyle wiem :-) Buzia już prawie ok, chyba to zasługa diprobasy, bo elocone posmarowałam tylko raz. A i na łokciach zeszło.
Mcgosia co do niedrapek, to miałam jedną parę takich większych i założyłam, jak mały tak mocno się drapał, ale on je ściąga po jakims czasie.
Ja dzisiaj jakaś bez ciśnienia, nie mam na nic siły. Mały jeszcze kima, a ja kawkę i zaraz na spacer. Miłego dzionka.
 
Aha, w ogóle ta nasza pani doktor powiedziała, że jest małe prawdopodobieństwo żeby dziecko mialo alergię na inne składniki diety matki niż mleko krowie, bo to są śladowe ilości jak się wyraziła... Ciekawe, co?
Dziwne....pierszy raz słyszę a od 4 lat zmagam się z alergią pokarmową, wziewną i teraz następstwem tego czyli astmą oskrzelową u córci starszej:-(!
Wczoraj zjadłam pierwszy raz ogórki gruntowe a teraz patrze na małej reakcje... oby nic nie było bo mam już dość samej wędliny ze szczypiorkiem i brokułów...chce warzyw i nabiału:sorry2:

Dziewczyny kupiłam dziś MAM DZIECKO lipcowe i jest w nim obszernie opisany temat - alergia niemowląt np; rozpoznaj objawy, jak unikac problemów...poza tym o rzoszerzaniu diety i o odzyskiwaniu figury po ciąży@!Kosztuje 5,90.
 
blueberry co do badań to myślę że może być tak że trzeba będzie zrobić je w szpitalu. Wydaje mi sie ze lepiej je zrobić i wiedzieć ze wszystko jest ok albo szybko zareagowac na ewentualna chorobe. Jestem pewna ze wszystko bedzie OK :tak:

sylusiaSW jutro kupie bo mnie interesuje szczegolnie powrót do formy hehe tragedia u mnie...ale to nie wątek o tym ;)) sorry hihi
 
Wiecie co, ale te badania to jakby krwi było więcej, na razie lekarka nie widzi takiej potrzeby. To nie jest tak, że się pójdzie i zrobi, to się wiąże z kilkudniowym pobytem w szpitalu, a badanie jest chyba pod narkozą. Znajomy chłopczyk (3-latek) miał takie badania i wiem, że nie mógł jeść przez jakiś czas przed badaniem :szok:. Ale może w przypadku niemowlęcia tak nie jest, nie wiem...
 
Wiecie co, ale te badania to jakby krwi było więcej, na razie lekarka nie widzi takiej potrzeby. To nie jest tak, że się pójdzie i zrobi, to się wiąże z kilkudniowym pobytem w szpitalu, a badanie jest chyba pod narkozą. Znajomy chłopczyk (3-latek) miał takie badania i wiem, że nie mógł jeść przez jakiś czas przed badaniem :szok:. Ale może w przypadku niemowlęcia tak nie jest, nie wiem...

no tak. rozumiem. to dobrze ze nie ma jej duzo. :tak: nie martw sie. moze faktycznie to alergia. lekarka wie co robi:)
 
dziewczyny a myślicie ze mogę to posmarować tą maścia sterydową??
 

Załączniki

  • lok2.jpg
    lok2.jpg
    9,3 KB · Wyświetleń: 40
  • lok.jpg
    lok.jpg
    13,6 KB · Wyświetleń: 41
reklama
Do góry