reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mały alergik - dieta mamy i dziecka, pielęgnacja, leczenie

Witajcie,
No wiec bylismy u alergologa, cudna kobieta swoja droga:tak: Dowiedziałam sie duzo i duzo mi opowidala jak z Frankiem postepowac, zeby bylo lepiej, bo idealnie to pewnie nigdy nie bedzie:-(
Potwierdziła, że Franek ma i skazę i atopię niestety, przepisała dwie maści robione w aptece jedną z vit A i E a drugą z kwasem bornym. Powiedziała, że jednak najlepiej, żeby był cały czas na piersi, bo czy pierś czy pepti to on i tak bedzie wysypany. Najprawdopodobniej ma wielonarządową alergię, bo jest i sapka, skora i jeszcze przekrwione powieki i spojowki:-(
Dodatkowo dostalismy jeszcze krople do nosa homeopatyczne i maść sterydową dość łagodną, ale tylko na bardzo złe stany skórne albo ja się będzie drapał.
Wiem już jak co wprowadzać mu do jedzenia, już mogę kaszkę bezmleczną, od 4 misiąca soczki i tak dalej.

Ja mam być na diecie, ale głownie unikac najwazniejszych alergenow oraz konserwantow. Moge jesc jajka :tak:

Aaa i małego kąpac w emolium.
Mysza i takich lekarzy powinno byc więcej. Czyli nadal możesz karmić piersią i szkoda tylko Twojego zdrowia i tej drakonskiej diety.
 
reklama
oooo.....nie wiedziałam, że jest tu taki temat...ale dawno też nie zaglądałam do Was:-:)zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y:ale dołączę znów jeśli pozwolicie.
Moja Natalka ma też alergię, wygląda, że "tylko" na mleko:baffled:ale to i tak dużo...dietę mam już ponad miesiąc, odkąd pojawiły się krostki na twarzyczce malutkiej...i sama też kombinuję z jedzeniem....poczytam więc co Wy wymyśliłyście i może wymienimy doświadczenia....póki co polecam tę stronkę MAŁYALERGIK.PL - przepisy i porady dla pociech z AZS, alergią i wszystkim innym :)
 
mysza m super ze swietny alergolog Ci sie trafil, jesli moge dodac to uwazaj tez na zoltko jajka bo dosc mocno uczula. A bedziesz robila Franiowi testy?

misia dzieki, super stronka.
 
Wama testów nie robie, bo jeszcze nie ma sensu, za wczesnie. Poza tym drakonska dieta jak powiedziala e kord nie ma sensu, trzeba probowac wszystkiego bo inaczej nie dowiem sie na co jest uczulony. Byle nie przesadzac:blink:

Sluchajcie co polecacie do prania zamiast lovelii???
 
reklama
Do góry