reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maluszkowy rozwój miesiąc po mięsiącu - czyli co już potrafię ... :)

A u nas mały duszek :) ciągle uuu uuu uuu :-D A przy cycusiowym karmieniu to świetną zabawką jest zapięcie od klapek w staniku :)
 
reklama
U Nas też podczas jedzenia nózia chodzi góra- dół a łapki obejmują cycusia albo sięgają do kolczyków ,włosów buzi , a jak już zaspokoi głód to odwraca głowę coś tam pomarudzi i z powrotem do cycusia złapie possie sekundkę i znowu odwet :-)
 
aina gratki dla siedzącego gościa

tak, u nas niestety skończyły się czasy skupienia i spokoju przy odciąganiu gilków. Jak junior zobaczy ,że zbliża się podejrzany obiekt śmiało go chwyta, wyrywa końcowkę ssącą i rzuca na bok.Mama troche go oszukuje, bo odciągamy jak dzieć siedzi, więc łapki ma mniej mobilne, bo zawsze gdzieś się trzeba podeprzeć.Więc jest nienawistna mina i zniecierpliwione ryknięcie oraz łypnięcie po czy się oddaliło zagrożenie. Bidulek mój, próbuje go zabawiać, opowiadam mu fascynujące rzeczy,daje zabaweczki- ale jak zobaczy co matka kombinuje to rzuca zabawką i patrzy zniecierpliwiony"Co znów lecisz z tą ssawką?"
 
Aina gratulacje!!!:-) wstaw focie siedzącego Jasieńka:tak:

Jaipur ja teraz zabawiam Franka fridą, zasysam mu rączkę i zblirzam się stopniowo do noska, podoba nu się, póki do nosa nie dotrę, ale wtedy przynajmniej nie wyrywa mi aspiratora z ręki:sorry:
 
A dziewczyny czy to juz czas na obniżenie lozeczka jesli Igor siedzi ale jeszcze zdarzaja mu sie upadki? Bo boje sie ze jak obnize za szybko to bedzie w szczebelki sie uderzal ale z drugiej strony on juz nie za bardzo chce lezec w lozeczku chyba ze wieczorem do spania...
 
reklama
Do góry