reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maluszkowy rozwój miesiąc po mięsiącu - czyli co już potrafię ... :)

Agniieszka myślę, że jeszcze możesz chwilę poczekać. Miki też już siedzi, ale dalej ma wysoko, bo jeszcze nie umie usiąść sam.
aina gratulacje dla Jaśka :)
 
reklama
Aina, gratki dla Jaśka.
Ja też się pochwalę, że Majka dziś siedziała, ale od czasu do czasu na bok leciała. Ale siedziała ładnie stabilnie, główka prosto, tylko czasem wiatr zawiewał.
Wczoraj Mateusz tak patrzył na Nią jak leżała i się klockiem bawiła i mówi " Mamo, a ciekawe kiedy Majce szyja urośnie? Czytałaś może kiedy u takich małych wyrasta?" :-D Bo On ciągle widzi że coś tu czytam, a ja mówię że to o Majce kiedy co powinna jeść i co robić (a co mu tłumaczyć będę co tu robię;-))
 
reklama
Do góry