reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maluszkowy rozwój miesiąc po mięsiącu - czyli co już potrafię ... :)

reklama
u nas częśc słów jest normalnie częśc jak u futrzaczka hehe :-p
ale tak ogólnie to Emma pyta już ładnie na wszystko "co to?" mówi np "mama spaceee" (mama spacer) jak ja mówię że idziemy na spacer
"oć tutaj" "ide tam" i kilka tym podobne z 2 wyrazowych zdań
z pojedyńczych słówek też już sporo mówi a ma też niektóre takie ż epowie po swojemu ale podobnie do normalnych tak że idzie ją zrozumieć całkowicie o co jej chodzi :-p na szczęscie hehe ;-)
a najsmieszniesza była ostatnio jak zadzwoniłam na skype do teściów a ona "babcia i dziadzia" hehe az teść myslał ze to Viki powiedziała :-)
bo Emma to zawsze mówiła osobno albo babcia albo dziadzia a teraz nie wiem czy celowo czy nie ale powiedziała razem i dodała "i" hehe

 
Igusiu to Tata poczekal sobie, bardzo dobrze, a jaki dumny teraz! hihihi! :*
Gratki dla Bartka - wygadany chlopak :))
Kamcia - super!
Pola tez chodzi i "cio to? cio to? ", a ostatnio nawet "kto to, ktio to ?? " :tak:
...i nauczyla sie miauczec - miauuuuuuuuuuuuuuu:-D
 
a Emka dwołała jeszcse "daj mi" a teraz od dzisiaj zaczęła : "to daj mi" i palcem pokazuje co chce hehe :-p
a chciała zabrac mi pilot od tv :-p i kanapke i picie ... i telefon...
wszystko czego dotknę to ona woła :sorry:
 
reklama
Do góry