reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maluszkowy rozwój miesiąc po mięsiącu - czyli co już potrafię ... :)

reklama
U nas od kilku dni wreszcie klasyczne raczkowanie :-D.
No a z nowości - moja córcia nigdy nie słyszała kaczora Donalda, ale znakomicie go naśladuje - boki można zrywać :-D:-D:-D
 
Serdeczne gratulacje dla majówczątek, idą jak burza ku radości i utrapieniu mam ;-):-) Niemal każdy dzień przynosi coś nowego :-)
 
Mojeszczęścia gratulacje dla Oskarka :)

Lepi
gratki dla Zosi.:)

U mnie Igi dziś kilka razy sam zszedł z łóżka :) I od kilku dni mówi "baba" :)
 
brawo dla naszych dzieciaczków!!!!!!!

Lenusia raczkuje baaaaardzo i coraz szybciej :-D jak by to napisała hope jest wszędziechodząca, a od kilku dni samowstająca :-D bada na ile jej wolno , a do delikatnych nie należy :-) mówię wam, moja corka to wulkan energii a ja sie zastanawiam po kim :-D
 
karolq tak masz rację u nas też tak było z tym puszczaniem się ... że najpierw stała tylko i nie szła a na kilka dni przed świętami zaczęła robić kroczki powoli a później ruszyła pełną parą...
a teraz mam urwanie głowy .. jedna w jedną biegnie a druga w drugą :sorry:


wszystkim majówczątką gratuluję nowych umiejętności :-)
 
reklama
Do góry