reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maluszkowy rozwój miesiąc po mięsiącu - czyli co już potrafię ... :)

Wow jakie zdolne te nasze majówczątka:szok:
Próbowałam Martysi już kilka razy czytać książeczki, nie wykazuje najmniejszego zainteresowania:dry: , zabiera mi takową książkę i ją zjada:dry:
 
reklama
yy nie wiem czy to dobry wątek, ale w sumie to jakaś umiejętność:sorry2:
Mianowicie: posiadaczki pięknych, prezesowskich krzeseł do karmienia drżyjcie(pamiętam ,ze jeszcze ktoś ma takie same). Junior od paru dni nauczył się nogą odblokowywać przycisk blokady tacki(nogą), więc popycha tacę łapkami i nogą zwalnia przycisk i zrzuca tackę(całą, razem z tym ustrojstwem między nogami).
Wyszło podczas śledztwa- bo zrzucił parę razy, to z nianią oglądałyśmy jak on to robi, skąd ma tyle siły, bo nam nie udało się odczepić tacki(zblokowanej).No i wyszło,że synek nie siłą jak durne babska działał a pomysłem..
 
Kurde taki maluch a taki kumaty. Mój Igi jakiś czas temu też mamusi pokazał że klawisze w laptopku można odczepiać.Ja do tej pory myślałam,że są na stałe:/
 
no i pokazał prezes kto jest w domu od technicznych rzeczy ;D

Lenona książeczki już zaakceptowała, choc w trakcie czytania musi mieć swoją :D
 
Same małe zdolniachy - brawo!!!

to i my się chwalimy: schodzę tyłem z łóżka, wstaję i dreptam przy wszystkim co się da, pokazuję "jaka jestem duża", "papa", cmoka buziaki, robi "nie nie nie", zakłada wszystko na głowę (nieraz wyciagam jej z pod bodziaka jakiś klocek który tam sobie wrzuciła), tańczę po swojemy, śpiewam po swojemu, a i doczekałam się "mamama" wcześniej było tylko "babaaba" :-D, a z tych miej fajnych to potrafię wejść na schody w domu, pod prysznic czy do siostry łóżeczka :/ matko oczy dookoła głowy i to mało ;-)
 
reklama
Do góry