reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maluszkowe zakupy

reklama
Mrowa- tyle że chcemy kupić Tosi rowerek taki na teraz, bo ten co wkleiłaś bardzo fajny ale obawiam się, że chyba jest za mała do niego. No i jest ciążki :-( Jak wyjdę z nią na spacer to chciałabym, żeby on pełnił trochę funkcję wózka, czyli jak się Tosia zmęczy pedałowaniem to nóżki położy na podnóżek a ja ją będę pchać. No i aby był ze sterownikiem z tyłu. No i tu jest zamknięta a przy jej temperamencie to bym ją musiała chyba przywiązać, bo ona ciągle mi ucieka:baffled:.
 
PM mnie osobiscie kolory i wyglad rowerka sie nei podoba :-psa bardzo podobne i z innych firm Giza kiedys wkeljala i zdecydowanie bardziej mi odpowiadaja i maja wszystko to co ty chcesz;-)
 
Ninja - dzięki za odp. ;-):-) zaraz go zalicytuje.
A co Twojego pytania, to my rzadko jeździmy autem z Małą (no chyba że lekarz), bo auto saprzedaliśmy i mamy tylko firmówkę męża a tam jak wiadomo 2 miejsca i krata z tyłu tak że i z wyjazdami ciężko :baffled:

I też nie widzę Tymonowego fotelika :sorry2:
 
PM o tych rowerkach mi mowil sprzedawca ze te uchwyt dla rodzica jest slaby i nie mozna np podbijac na kraweznik tak jak wozkiem bo sie łamie ta rurka. Ja mysle ze moj filip jeszcze jest za maly na rowerek i nawet nie usiedzial by w spokoju w tym dluzej niz 2 minutki. Jak bedzie mial ok 3 latka to dostanie normalny rowerek na 4 kolkach. lub za rok coś takiego http://www.allegro.pl/item583761447_rowerek_sterowany_pchacz_jezdzidelko_ex_prezent.html My na roczek kupilismy w prezencie fontanne z piłeczkami. Ale to dla tego ze planujemy u dziadkow na ogrodzie zrobic piaskownice namiot z takimi tunelami dla dzieci i basenik. Hustawke juz mamy.

PIASKOWNICE PIASKOWNICA 120x120 (585733594) - Aukcje internetowe Allegro
NAMIOT DLA DZIECI - DOMEK+ IGLO + TUNEL-NAJTANIEJ (585612526) - Aukcje internetowe Allegro
Basen basenik park wodny ze zjezdzalnia i fontanna (593011813) - Aukcje internetowe Allegro
 
Ostatnia edycja:
Mrowa- ten ostatni link u na warszawskich chodnikach sie nie sprawdzi:baffled: A poza tym jako pierwszy rowerek ja chce tradycyjny z pedałami przy kółkach przednich, żeby nawet dziecko nie kręciło swoją siłą a nawet jak położy nóżki na pedałach to zaczai o co chodzi, że trzeba kręcic nózkami.
Ja chce lekki, zamykany, ze sterowaniem, i dodatkowo aby był atrakcyjny dla Tosi jako zabawka tzn jakieś dzwięki i światełka bo ona fajnie na to reaguje. Ten ROWEREK TRÓJKOŁOWY SUPER MODEL 2009 B. MOCNY HIT (592573089) - Aukcje internetowe Allegro
mi się spodobał. FAjny bo wydaje się masywniejszy.
 
PM a my mamy po Błażejku taką tandetę właśnie i powiem Ci, że fakt oszałąmiający to on nie jest ten rowerek, ale naprawdę sprawdzał się u nas długo w takich sytuacajch jak opisujesz - jako środek transportu wiosną i latem:tak: Radzę Ci tylko zwrócić uwagę na koła - żeby miały choć trochę nalalnej takiej gumy (pianki), a nie żeby był to tylko plastik sam, bo nasz okropnie dudnił jak jeździliśmy po chodniku, no i telepało nim:-D No i faktycznie mrówa ma rację z tymi pedałami - Kudłacz nigdy nie umiał mimi pedałować, a jak się przesiadł na większy, to odrazu załapał:tak: Mnie sie ten masywny też podoba;-)bo ten pierwszy to widziała na żywo i naprawdę lichutki jest:tak:no i te płozy do bujania sa do niczego, bo młody nam z tego spadł i wywaliliśmy:angry:
 
reklama
PM a my mamy po Błażejku taką tandetę właśnie i powiem Ci, że fakt oszałąmiający to on nie jest ten rowerek, ale naprawdę sprawdzał się u nas długo w takich sytuacajch jak opisujesz - jako środek transportu wiosną i latem:tak:

Kra miałam pisać dokładnie to samo, ale mnie ubiegłaś!:-D:-D:-D
Zuza dostała na Dzień Dziecka taką zielono-żółtą kaczuchę i do dziś dnia jest to hit sezonu!:-p A teraz Martynka się na niego ładuje, jak tylko jesteśmy u dziadków, więc jak widać dzieciom się taka tandeta podoba!;-):tak:

PM ten ostatni co wkleiłaś też mi się bardzo podoba!:tak:
 
Do góry