reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maluszkowe zakupy

woreczki na mocz są sterylne, więc pod tym względem mogłyby być. ale na pewno nie mają atestu na kontakt z żywnością, więc ja bym nie używała ich do mleka
 
reklama
ja mam z 60 tych worków bo zamowiam jak nikos sie urodził a przyszły mi poczta jak juz wyszedł z ja meka juz nie miaam :p ale wczesniej nosiam w workach madeli bo mam sklep obok siebie i wypozyczanie aktatorpw wiec worki tez sa tyko ze jeden worek madeli kosztuje 3,50 wiec to duzo i miałam pojemniki aventu cos jak te na mocz :p
 
Dziewczyny czy kturas z was ma wozek Coneco V3?? Cos mi sie przypomina ze kturas chyba pisala ze bendzie taki kupowac......moze sie myle, ale jak nie to bardzoe mnie ciekawi jak sie prowadzi i czy sie latwo sklada, i czy jest maly po zlorzeniu. Chodzi mi o sama spacerowke. Moj tato leci w maju do Polski i chcialam zeby mi kupil tam jakas spacerowke wlasnie Coneco V3 wpadl mi w oko albo cos podobnego do niego. Bo nas strasznie duzo miejsca zajmuje jak sie go zlozy, bo siedzonko sie na plasko nie sklada tylko sam stelaz, to caly bagaznik zajmuje. :baffled:
 
Dusia, ja mam coneco V3. Prowadzi się fajnie, lekko skręca, ale ma kiepską amortyzację co widać zwłaszcza w parku na nierównościach. Milence to jednak nie przeszkadza. Jak się składa, to nie sprawdzałam, ale do bagażnika skody felicji wchodzi dopiero po odpięciu kół. Jeśli bardzo Ci zależy, to wieczorem mogę poskładać i pomierzyć. Spacerówka jak dla mnie ma ten minus, że nie można jej rozłożyć na płasko, można tylko przechylić i dziecko siedzi tak jak w foteliku samochodowym, ale myślę, że na niezbyt długie spacery to nie będzie źle. Z plusów, to jest dość lekki. Bez problemu prowadzi się go jedną ręką. Jak dla mnie, rączka mogłaby być trochę dłuższa, tam jest regulacja i można wybrać spośród 3 wysokości. Do przewożenia gondolę można złożyć na płasko - to nam się też bardzo przydawało w poprzednim wózku. W sumie jak za tą cenę, to uważam, że wózek dobrze się spisuje. Jeśli masz jakieś konkretne pytanie, to postaram się odpowiedzieć.
 
reklama
Witam mamusie :happy:

Wysprzedaje ciuszki po moim synku ... jesli któras była by zainteresowana to zapraszam na:
https://www.babyboom.pl/forum/sprzedam-f39/ubranka-dla-maluszka-do-rozmiaru-74-a-16487/
ceny zawsze mozna jeszcze ponegocjować ;-)
oczywiscie bede tez na bierząco dokładac kolejne pozycje ciuszków

oprócz ciuszków mam jeszcze inne rzeczy typu spacerówka, huśtawka, chodzik, mata itd ... zainteresowanym wyśle maila

pozdrawiam i serdecznie zapraszam :happy:
 
Do góry