reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maluszkowe zakupy

reklama
Darinia widac widac:tak: i co mnie zadziwiło to mała juz patrzyla w nocy na te gwiazdki jak miała miesiąc:baffled:.Mamy już słabe baterie więc tylko pojedynczo dostepne opcje dzialaja.Moja Myszunia bardzo lubi słuchac tych melodyjek,bo sa polifoniczne a nie takie tandeciarsko pozytywkowe i są dwie głośnosci.
 
dziewczny gdzie kupowałyście te woreczki do przechowywania pokarmu? u nas oczywiście nigdzie nie mogę ich dostać:wściekła/y:

karuzela rewelacyjna!!:-):-):-) Marysia gada do niej bez przerwy:-) rzeczywiście silniczek dość głośno bzyczy, ale ani mnie ani Marysi to nie przeszkadza..
 
Skaba ja mam jeszcze po Meli kupowałam taki zestaw podrózny z aventu i tam było wszystko butelka i woreczki ale z butelki ani raz nie korzystałam zawsze przelewam;-)
 
Wczoraj poszlam do apteki po witaminki i przy okazji zapytalam o woreczki na pokarm. Pani powiedziala ze nie maja ale z tego co wie wiele matek kupuje.uwaga, pojemniki na mocz i w tym mrozi pokarm...
co o tym myslicie?
 
reklama
Iza - ja też myślę, że można - woreczki są po prostu dlatego, że można je włożyć do butelki i odciągać do nich bezpośrenio (chociaz ja nie wkładam, tylko po ściągnięciu przelewam)
Ha! I chyba zastanowię się faktycznie nad tymi pojemnikami na mocz, czy w nich nie zamrażać - taniej i wygodniej:tak:
 
Do góry