reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maluszkowe zakupy

darinia ja tez widziałam tą karuzelę z misiami i jest bardzo ładna.. sama polowałam na taką jak ma mrowa, ale ostatecznie kupiłam Pandę - jest świetna i mała ją uwielbia:-) jedyny minus to rzeczywiście ten mechanizm od kręcenia dość głośno działa
 
reklama
mrowa na jednym ze zdjęć na wątku zamknietym zauważyłam że masz leżaczek-bujaczek taki jak chciałam kupić Julce, jesteś z niego zadowolona??
 
a ja wczoraj trafiłam na wyprzedaż i moja Zuzia na lato jest już ubrana sukieneczki spodenki a najlepsze jest to że mój mąż tez się zaangażował i musieliśmy kupić też to co on wypatrzył dla Zuzi oczywiście na zakupy dla siebie nie miałam już czasu innym razem:-)
 
Dusia, ja mam coneco V3. Prowadzi się fajnie, lekko skręca, ale ma kiepską amortyzację co widać zwłaszcza w parku na nierównościach. Milence to jednak nie przeszkadza. Jak się składa, to nie sprawdzałam, ale do bagażnika skody felicji wchodzi dopiero po odpięciu kół. Jeśli bardzo Ci zależy, to wieczorem mogę poskładać i pomierzyć. Spacerówka jak dla mnie ma ten minus, że nie można jej rozłożyć na płasko, można tylko przechylić i dziecko siedzi tak jak w foteliku samochodowym, ale myślę, że na niezbyt długie spacery to nie będzie źle. Z plusów, to jest dość lekki. Bez problemu prowadzi się go jedną ręką. Jak dla mnie, rączka mogłaby być trochę dłuższa, tam jest regulacja i można wybrać spośród 3 wysokości. Do przewożenia gondolę można złożyć na płasko - to nam się też bardzo przydawało w poprzednim wózku. W sumie jak za tą cenę, to uważam, że wózek dobrze się spisuje. Jeśli masz jakieś konkretne pytanie, to postaram się odpowiedzieć.

Dziekuje! Chyba sie zdecyduje na ten wozek
 
Dusia rzeczywiście cena dużo niższa w Polsce, a wózek ma tyle funkcji różnych, szok
 
reklama
Do góry