reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maluszkowe zakupy

Witaj Olessia!
Ja kupiłam kombinezon na Allegro,jak nowy firmy Adams w rozm.62.Mała się urodziła 57cm a ze szpitala wychodziłyśmy 23-go,i jak jej go ubrałam to okazało się,że jest sporo na nią za duży bo ani rączki jej nie wystają z rękawków ani nóżki z nogawek.I tak myślę,że koło Świąt jak już będzie cieplej i będę z nią gdzieś szła to raczej jej założę kurteczkę i polarkowe ogrodniczki niż ten kombinezon:tak:
 
reklama
ja uzywam pampersów huggies new born takie z tygryskiem i kubusiem i sa super dla Nikosia nie przecieka chusteczki tez używam huggies i jak narazie bez odparzen podraznien super mam paczke chusteczek z liodla to sa o pupe rozbic :p nawet za bardzo mokre nie sa :p
 
Dzieki Marteczka! Chyba sobie podaruje kombinezon...

Co pieluch, to przy Piotrusiu najbardziej pasowaly mi Pampers New Baby, bo maja taka siateczke, ktora dobrze trzyma zawartosc pieluchy. A chusteczki Bambino. U nas w szpitalu uzywaja kosmetykow Bambino, wiec wiedzialam, ze nie uczulaja Mlodego. Teraz tez zaczniemy od Bambino. :tak:
 
ja używam pamersów chusteczek i pieluszek z Mela tez takich używałam
a kombinezon nam sie dizś przydał bo u nas wiało i padał snieg:baffled: a kupiłam w smyku rozmiar 62
 
Ja na wyjście tez kupiłam na allegro taki cieplejszy kombinezonik rozm. 62, a na później mam drugi cieńszy z polarku. Patrząc na pogode to jak na razie lepiej miec taki cieplejszy:tak:
 
Z tymi kombinezonami, to rzeczywiście problem, bo pogoda - jak widać - zmienna. Ja też kupiłam kombinezon na Allegro, ale niezbyt gruby (dałam całe 3 złote, więc nawet jak nie użyję, to płakać nie będę:-):-)) I mam też taki gruby polarkowy pajacyk, więc jak pod koniec marca zaczną się "upały", to będzie w sam raz, a przecież są w razie czego kocyki i inne takie...
 
A ja dzis popatrzylam na swoje zakupy dla malej i w sumie to chyba jestem marnie przygotowana bo procz tony bodziakow i kilku pizamek niewiele mam. No ale normalne ubranka wydawaly mi sie na poczatek niepraktyczne a teraz jak mysle to przeciez non stop w pizamach/pajacach tez chyba trzymac nie bede. Trzeba bedzie chyba rozejrzec sie za spiworkirem i kilkoma normalnymi/wyjsciowymi ciuszkami.
 
reklama
Co do chusteczek, to widzę, że najlepiej samemu wypróbować i ocenić:tak: Ja narazie mam pampersy (bo były gratis przy pieluchach) i kupiłam jeszcze nivea w pudełku (bo inne nie miały właśnie tych pudełek), a potem chyba będzie Bambino, bo tanie i dużo pozytywnych opinii - w tym Marteczki:-):-)
 
Do góry