reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maluszkowe zakupy

reklama
Stefanna tak dla noworodka jest wersja na płasko,wtedy się robi taka jakby budka,niestety bujak jest ręczny(lub nożny:-D),ale dostała też taką huśtawkę tylko innego koloru i z kwiatkiem więc myślę,że damy radę:-)
FISHER PRICE HUSTAWKA OPEN TOP M7929 - NOWOSC! (321081645) - Aukcje internetowe Allegro
a jak możesz wybrac prezent to ja bym ci polecała lepiej takie bo posłuży na dłużej i wszystko w jednym,więc mniej gratów;-)
3 W 1 FISHER PRICE HUSTAWKA LEZACZEK 2008! RABAT (322406064) - Aukcje internetowe Allegro

HUSTAWKA_LEZACZEK FISHER PRICE DELUX 3w1_NAJTANIEJ (323230048) - Aukcje internetowe Allegro
 
Marteczka23 wielkie dzięki za odpowiedź i linki :-)!!!
Teraz to będę miała ciężki orzech do zgryzienia... Już sama nie wiem co wybrać...:no2::no2::no2: Dobrze, że jest jeszcze trochę czasu na takie zakupy:laugh2: !
Musimy podjąć rozsądną decyzję, bo mieszkanie co prawda mamy dość duże, ale z gumy nie jest, a takich sprzętów z czasem tylko przybywa...:happy2::happy2::happy2:
Jeszcze raz dzięki;-)!
 
Świetne te leżaczki-bujaczki, tylko cenowo :baffled: No chyba że na prezent od kogoś życzliwego to bym chętnie przyjęła taki ;-):-D
 
Po wypróbowaniu różnych chusteczek nawilżanych zaklasyfikowałabym je następująco
  1. Bambino
  2. Nivea Soft&Care (ale za drogie:-()
  3. Bella Happy
  4. Dzidziuś skin balance
  5. Pampers baby fresh
A pewnie jeszcze coś przetestujemy skoro mała nie łapie żadnej alergii;-)
A co do pieluszek to te Huggies sa tak jakby za duże wokół nóżek i wczoraj kupka wylała nam nogawką
 
Marteczka, ja byłam zadowolona z chusteczek dada sensitive z biedronki. A teraz myję dupinkę takimi dużymi płatkami kosmetycznymi i letnią wodą. A co do pieluszki, to sprawdzaj, czy te "falbanki" się gdzieś nie schowały. Mi przy Przemku wyciekało właśnie przez to, że nie pamiętałam o tych bocznych "falbankach". Ale nawet przy idealnie założonej pieluszce zdarzają się wypadki.
 
Giza no ja słyszałam,że jakieś z Biedronki są dobre ale nie wiedziałam jak się nazywają,wypróbuję i pieluchy też kiedyś pisałaś,że też są w Biedronce dobre,tak?Bo z Lidla mi kolega nie polecał:no:.A powiem ci,że te falbanki to za każdym razem staram się elegancko wywinąć,a dzisiaj znowu była w Pampersie i siedziała w tym bujaczku i poszło znowu tylko górą na plecy:-D i całe szczęście tak raczej sama woda wyleciała
 
Marteczka, biedronkowych pieluszek używałam jak Przemko zaczął jadać inne pokarmy i kupka nie była już taka rzadka, więc nie wiem jak przy noworodkach się sprawdzą. Używałam ich do momentu jak Przemko zaczął chodzić, bo wydawały mi się już wtedy niewygodne.
 
co do pieluszek to my używaliśmy pampersy przez 1,5 roku bo najmniej nam przeciekały, a teraz używamy Bella happy. A poza tym to rzadziej nam wyciekało, jak Ala miała body, bo podtrzymywało pieluchę na miejscu.
 
reklama
Hej Dziewczyny!

Mam pytanko odnosnie kombinezonu dla marcowego Maluszka. Co kupilyscie? Co byscie polecily? Pewnie juz o tym rozmawialyscie, wiec wiecie co i jak. ;-) Ja synka rodzilam w sierpniu i na pierwsze spacerki "wychodzil" w dresiku. A teraz to naprawde nie wiem, bo pogoda jest taka niepewna...
 
Do góry