reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maluszkowe zakupy

ninja- super sweterek:-).

Ja też kupiłam dla mojej córci dwa sweterki w ciucholandzie i to nowiuśkie (jeszcze z metką) i po 8 zł:-D:-D:-D. W sumie kolorystyka uniwersalna (nawet może być dla chłopca;-)).
 
reklama
Super te ciuszki!!Ja też wczoraj zaszalałam,a że byłam w Smyku i były przeceny 50% więc nie mogłam wyjść z pustymi rękami;-);-)Jak mi się uda wkleić zdj.to wam pokażę(mam problem z przenoszeniem ich z aparatu do komp.:baffled:)
Co do pielęgnacji chłopaka to tak jak giza pisała-zazwyczaj kupa jest WSZĘDZIE więc najpierw siurak z zewnątrz,potem pupa,pachwinki.Ja używałam chusteczek nawilżanych od początku a potem smarowałam sudocremem wokól odbytu,pachwiny i pod jajeczkami;-)Nie ściągałam napletka od początku dopiero po jakimś czasie mi pediatra kazała(ale dokładnie nie pamiętam kiedy),ale Jasiek i tak miał stulejkę więc nic nam nie schodziło,w zasadzie dopiero po zabiegu tj,jak miał rok,ale wtedy to przy kąpieli i tak do dzisiaj.
 
Może ja dlatego używałam rajstopek wczesniej bo miałam córeczkę - a babce do kiecki nie założę przecież śpiochów bo obciach ;)

Nie wyobrażam sobie żeby nie myć dokładnie córeczki, zwłaszcza po kupce. Stan zapalny murowany. Ja jestem cytologiem, wiec tym bardziej mam obsesję na tym punkcie ;)

Przyszła Mamusiu, Ninja - śliczności!!!!
 
Śliczne sweterki!
A ja napisałam tylko co wyczytałam w gazecie :zawstydzona/y: Sorki ale ja naprawde nieświadoma jestem wielu rzeczy i mówie co wyczytam. Na szczęście mam Was - a Wasze rady są bezcenne. Zaraz wyrzóce wszystkie gazety :tak::-)
 
reklama
Do góry