reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maluszkowe zakupy

reklama
ale śliczne te skarpetunie :-)
ja dziś dokupiłam ręczniczek z kapturkiem :-D taki większy 100 x 100 i zestaw do paznokietek (nożyczki, cazki i pilniczek):-)
 
dziewczyny a co kupujcie do wózka:confused:
nam wczoraj pani poleciła w sklepie taki śpiworek welurowy, który po rozłożeniu mozna wykorzystać jako kocyk, wiem juz ktoś o tym pisał na forum ale nie moge tego znaleźć :-(
 
reklama
A wiecie co jak na nie tak patrze to sama bym sobie takie sprawiła :D:D Uwielbiam zabawne skarpetki :D a dzis z wieczora moj Ukochany wkroczył do domu z wielkim bananem na twarzy i od progu woła " kochanie ! popatrz! " i wręczył mi torbe z zakupami .Jestem z niego dumna bo tak sam od siebie kupił takie sliczne ubranka co prawda 3 takie same komplety tylko inne kolory :p ale i tak jestem z niego dumna :D jutro zrobie im zdjecie i wkleje :)
 
Do góry