reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maluszkowe zakupy

reklama
dziewczyny śliczne te sweterki:-):-) i rajtuzki też:-) ja mam na razie zwykłe koszulki (żółtą, zieloną i białe z żółtymi i zielonymi lamówkami) żóto-niebieski body i żółte śpiochy.. ale też mnie ich widok wzrusza:-):-) no i czekam na objawienie płci, bo jesli to chłopoczysko to spodni i sweterków mam sporo.. zresztą innych ubranekj też..oj asze niewiele tych ukrytych dzieciaczków zostało..
 
" Dziewczyny, jeżeli któraś z Was chciałaby kupić tanio piłkę rehabilitacyjną - to dzisiaj takie są w Lidlu za 20 zeta!!! 65 cm (a przynajmniej tak jest napisane w gazetce reklamowej)"

a orientujecie się na jaki wzrost jest ta średnica dobra?
bo ja jestem wysoka (180 cm) i nie wiem czy nie będzie za mała:confused:
 
a ja dziś kupiłam cienki kocyk polarowy po bardzo okazyjnej cenie :-)
poza tym mam juz kilka ciuszków które kiedyś musze sfotografować i wkleić żeby się pochwalić :-)
 
Cóż ja przystopowałam na razie z zakupami, musze jeszcze kupić kremik Nivea do pupci i sobie ten na brodawki i te mega - podpaski i chyba już będzie wszystko :-). Z ciuszkami przynajmniej narazie nic nie kupuje i nawet staram się nie chodzić po sklepach i omijać w marketach dział dziecięcy bo tyle tego już mam że pewnie w połowę nie zdąrze dzidzie ubrać bo wyrośnie :-)
 
Kasia S - no to faktycznie może być ta piłka dla Ciebie za mała - najlepiej jak się siedzi na tej piłce i ma się kąt prosty w kolanie - a taki to mam ja przy 157 cm wzrostu właśnie na 65 cm piłce.

a ja jeszcz na allegro znalazłam "prawdziwie męskie" skarpetki ::-D
 
Kasia_s - szukalam kiedys tych pilek na allegro i tam byl wykaz : rozmiar pilki w stosunku do wzrostu osoby. Dla siebie musisz kupic wieksza na 100%. Ja kupilam nieswiadomie - mam 175 ta 65 jest dla mnie tez za mala.
 
no to dzięki za podpowiedzi bo co prawda nie jest to uży koszt ale zawsze można tą kaskę wydać na jakiś ciuszek dla Maleństwa;-):-D
 
reklama
Do góry