reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maluszkowe zakupy

Hej laseczki,
Ja do tej pory tez uwazalam, ze uzywany wozek to nic strasznego. Dopiero po tym jak rzeczytalam na forum zaczelam sie zastanawiac, ale chyba faktycznie nie ma nad czym. Wiekszosc wozkow ma zdejmowana tapicerke i mozna przeciez wyprac. To tak jak z kupowaniem ciuchow w lumpeksach. Przeciez tez zanim sie je wlozy to najpierw sie pierze. Tez mozna by sie zastanawiac skad pochodza :happy2:.
Dusia - ciuszki przesliczne. Adidaski wymiataja wszystko - czadowe
 
reklama
Dusia- ciuszki same cukierki, a yorczek piękny!

Co do używanych wózków, to jeśli trafiłaby się dobra oferta nie miałabym nic przeciw temu żeby taki zakupić.
 
giza no właśnie ja nie jestem za trójkołowcami, właśnie dlatego co piszesz a poza tym wszyscy wiedza jakie są nasze chodniki. No i jeszcze reklamują ten wózek jaka świetny do jogingu. Ok ale jak się biega po ścieżkach w parku a nie po lesie gdzie wystaja korzenie, ścieżki są dziurawe i nierówne, no i jeszcze spróbój pokołysać dziecko w tym wózku. Eeeeeee nie ja jestem za tradycyjnym na 4
Dusia no to poszalałaś :-)
 
moze i racje z tymi wozkami - moze to histeria - ale zaznaczam jeszcze raz ze nie moja:tak:NIE JA TO WYMYSLIŁAM i prosze mnie z tym nie utożsamiac;-)sma miałam mojego Deltima po kims juz ( co prawda po znajomen) i fotelik tak samo po znajomych.Nie mam nic przeciwko kupowaniu uzywanych rzeczy.:cool:
milla 29 bardzo mnie sie ten wózeczek podoba:-):-):-)bardzo a jeśli chodiz o podjazd schodkowy to rpzeciez mozna podnieśc przód wózka i podjechac - czy nie:confused:
 
niekat wiesz ja nie namawiam ani nie odradzam po prostu wyraziłam swoje zdanie, każda z nas będzie kupowała to co jej bardziej pasuje. A w kwestji podnoszenia przodu to próbowałaś podjechac tak mając cały wózek zakupów?? No i dochodzi jeszcze stromość tych podjazdów, najlepszym przykładem jest podjazd w przejściu podzeinmym w Gdańsku tym koło banku PKO BP. Ile razy ja klęłam na ten podjazd to nikt tego nie wie. Głównego architekta tego miasta co to zatwierdził powinno się powiesić za klejnoty na głównym rynku miasta dla przykładu. Ci którzy zatwierdzają te projekty to naprawdę nie mają dzieci i w zyciu nie widzieli niepełnosprawnego na wózku.
A same wiecie jakie pomocne jest u nas społeczeństwo
 
ninja wbrew pozorom cena nie jest porażająca bo to jest razem z gondolą a nie tylko z tym sztywnym wkładem. Na allegro za 700 zł możesz kupić ten sam model ale właśnie bez gondoli, gondola do tego wózka kosztuje 500-600 zł.
Moja kolezanka ostatnio kupowała mutsy i za sam stelaż bez tego wkładu spacerówkowego zapłaciła 500 zł, do tego gondola wszystkie adaptery żeby można było montować fotelik, spacerówkę i gondolę i zapłaciła 2500. A naprawdę miałam okazję "prowadzić" ten wózek i jest zajefajny
 
milla29 - ale ja na poważnie pisałam , że cena jest bardzo przystępna :tak: , bo jak oglądałam wózki na necie to większość ok 2 tysięcy a jak były tanie to wyglądały badziewnie.
 
reklama
ninja ja dlatego na inne wózki juz nie patzre bo na 99% się zdecydowałam na ten. Jeszcze tylko musze go dorwać gdzieś w sklepie żeby pomacać tzn podnieść żeby zobaczyć czy ta alu rama jest lekka i obejrzeć hamulce
Dziewczyny a ja w kwestji becików.
Zastanawiam się czy kupić taki z usztywnianym spodem, czy zwykły bez usztywnienia. Jak Wy sądzicie.
 
Do góry