reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maluszkowe zakupy

reklama
az chce sie wszystkim ubrankom zdjecia robic hahaha i tu wklejac :p ale nie ja juz mocno musze sie powstrzymywac bo juz mam wystarczajaco ubranek a trudnpo sie opanowac :p
 
kasia-s-ladna kolekcja:-):-):-) ja mimo iz mam po pierwszym synusiu duzo ubranek to i tak czasem szaleje bo nie moge sie oprzec takim malenstwom :-D
 
Kasia ale cudeńka!!!:tak:
Co do wózków to obejrzałam sobie tego X- Landera i naprawdę mi się widzi!!! i jeszcze Bebecar!! ciekawe co jutro uda mi się obejrzeć w sklepie:confused:
 
Dziś nie miałam czasu, ale jutro skoczę do sklepu z wózkami poobmacywać tego x-landera - mam okazję go kupić w idealnym stanie za 600 zł! Więc ciężko sobie coś takiego odpuścić....
Dzięki za podpowiedzi.

Doris - jutro zdam relację, jakie jest moje zdanie.
 
Ninja napisz koniecznie!! a jakbyś widziała boldera to proszę też go obejrzyj bo ja nie wiem czy w tej naszej mieścinie będą...:tak:
 
Siwona ja ci odradzam wogóle graco ja sie na temat tego wózka tyle osłuchalam od znajomych ze lepiej nie mówić owszem ładnie wygląda ale na tym jego pozytywne opinie sie kończa:no::baffled: jak ja chciałam kupić wózek to sam sprzedawca mi odradzał graco i chicco bo najbardziej wadliwe wózki i najczęściej reklamowane:szok::no:
a ten co wybrałaś to bardzo fajny:tak:ale cena juz nie koniecznie:no:
może znajdziesz jeszcz ejakiś fajny w przyzwoitej cenie ;-)
 
hejka !
Tak sobie czytam o tych wózkach...i musze wam powiedziec,że ja właśnie miałam graco..(dla alexa)..i byłam (jestem) z niego bardzo zadowolona..I ta dzidzia będzie miała ten sam ,bo jest jak nowy...Jest do niego fotelik ,była tez podstawka do mocowania w aucie(pod ten fotelik)..i sprawdzał się super!


dev066pr___.png
 
reklama
hejka !
Tak sobie czytam o tych wózkach...i musze wam powiedziec,że ja właśnie miałam graco..(dla alexa)..i byłam (jestem) z niego bardzo zadowolona..I ta dzidzia będzie miała ten sam ,bo jest jak nowy...Jest do niego fotelik ,była tez podstawka do mocowania w aucie(pod ten fotelik)..i sprawdzał się super!
Bo tak na prawdę, to każdy wózek znajdzie zadowolonych i niezadowolonych użytkowników. A idealnego wózka jeszcze nikt nie wymyślił, bo dla różnych osób inne rzeczy są ważne. Dla jednych waga, bo muszą go wnosić na 3 piętro, dla innych duże pompowane koła i dobra amortyzacja bo spacery będą głównie w lesie albo po bezdrożach. Dla kolejnych wygląd i kolor.
I jeszcze co mi przyszło do głowy. Kupując wózek sprawdźcie, czy zmieści się w bagażniku :tak:
 
Do góry