reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maluszkowe zakupy

Marteczka, boldery też mi sie podobają, ale so już znacznie droższe :-(
Doris, skąd wzięłaś info, że x-lander xa nie ma amortyzacji? Co prawda strona producenta jest kiepska i nie ma tam żadnych infomracji, albo ja nie mogę znaleźć, ale na stronie jednego ze sklepów znalazłam taką informację
Nowoczesny design tego wózka przyciąga uwagę niejednego przechodnia.Szczególnie wtedy kiedy taki wózek widzi się na bezdrożach lub prawie górskich szlakach.
Bardzo wytrzymała konstrukcja ze stopów lekkich oraz innowacyjny system amortyzacji to jest to coś co wyróżnia ten wózek od innych.
Wcześniej miałam wózek tej firmy i byłam zadowolona, parasolkę też mam z deltimu.
A co do osłony przed słońcem i deszczem, to ja dokupiłam parasolkę i folię przeciwdeszczową. Żadna budka nie jest w stanie osłonić przed słońcem, no chyba, że masz wózek z przekładaną rączką.
 
reklama
Giza ja wiem,że jest drogi,ba nawet za drogi:wściekła/y:.Ale kurde jak mam kupić coś i nie móc do w pełni wykorzystywać ze względu na stan bezdroży to znowu mija się z celem.A ja uważam,że v3 jest zgrabniejszy i taki malutki-kochany.to był pierwszy wózek na jaki się napaliłam,i już miałam kupować,byłam oglądać i jakbym mieszkała gdzieś na porządnym osiedlu to nawet bym nie szukała czegoś innego:tak:
 
Marteczka jeszcze nie wiem jaki kolor, nie widziałam jeszcze tych wózków na zywo, jutro jade do lekarza to myslę, że wstapie do sklepu z wózkami może będa mieli to poogladam:tak:
 
Asze jak coś to mów wrażenia,bo ja go niestety w Kielcach nie widziałam nigdzie!:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:i tak na dobrą sprawę to nie wiem nic poza wiadomościami z internetu:-(
 
Uuuch, u mnie temat wózkowy to koszmar:baffled: Nie mam pojęcia co wybierzemy (a raczej ja wybiorę:-)). Najbardziej ogranicza mnie waga wózka, bo mieszkamy na 3 piętrze bez windy:wściekła/y::wściekła/y:, a jak znam życie, to i tak głównie sama będę targać wózek po schodach no i jeszcze z dzieciaczkiem na rękach:no::no: No i wszystkie plany na duże pompowane koła wzięły w łeb:-:)-( a małe kółeczka znowu mnie przerażają, bo przecież nie zawsze jeździ się po chodnikach:no::no: Najgorsze jest to, że jak zaczęliśmy poszukiwania wózka to wmówiłam mężowi, że duże koła przede wszystkim i teraz jak widzi jakioe wózki oglądam to się piekli, bo on już się nastawił na X-landera XA, ale ja nie strawię tych 18 czy 19kg!!:szok::szok: A w sklepach też mnie babki wkurzają, bo wszędzie mi chcą wcisnąć Graco quattro, a mnie on się średnio podoba:baffled: Znalazłam niemal idealne rozwiązanie - Jane Nomad, ale cena mnie po prostu rozkłada na łopatki, bo planowaliśmy wydać jakąś połowę tego co on kosztuje!! Sorki, że smucę, ale wreszcie mogłam się komuś wyżalić:confused::confused: A co mi tam, jeszcze linka wkleję: �WIAT W�ZK�W - najwi�kszy sklep oferuj�cy markowe W�ZKI DZIECI�CE: JANE - NOMAD + CAPAZO + REBEL - kolor MARINE - 1szt. ewentualnie w wersji bez gondoli, tylko z fotelikiem matrix: �WIAT W�ZK�W - najwi�kszy sklep oferuj�cy markowe W�ZKI DZIECI�CE: JANE - NOMAD + MATRIX - kolor CHERRY - 1szt.
 
Siwona:szok::szok::szok::szok::szok:ale sumka!!!a ja się martwię,że 1500 to za dużo,no to powiem,że zawsze mogłam droższy wybrac:-D,w końcu parametrami też mi odpowiadają
 
reklama
Do góry