reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maluszkowe zakupy

To moj dzisiejszy ciucholandowy zakup - wstawiam z myslą o Ninja, pewnie jej sie spodoba ;)

bbaq5.jpg
 
reklama
Remeny - miałaś rację - podoba mi się :-D

Dziewczyny
- mam dobrą okazję kupić używanego x-landera x3 w bardzo zadbanym stanie - bardzo mi się podoba ten wózek, ale powiedzcie, czy wiecie coś na jego temat??
(może jutro też skoczę do sklepu z wózkami żeby zobaczyć jak mi w ręku "leży")

Marteczka - dzięki - wrzuciłam sobie do obserwowanych :-)
 
Ninja jak ja bym miała teraz kupowac to kupiłabym właśnie x-landera bardzo ładnie wygląda i słyszałam dużo pozytywnych opinii o nim:-)
 
No to udało mi się obejrzeć w końcu ten wózek - CONECO TOLEDO. Niestety nie zrobił na nas dobrego wrażenia i chyba mimo nie rozkładanego oparcia w spacerówce zdecydujemy się na V3. Bardzo podobny do toledo jest TWISTER BABY-SMILE z POLAKA. Właściwie gondola i spacerówka wyglądają identycznie, ale stelaż wygląda dużo solidniej i z lepszą amortyzacją. Cenowo nie ma wielkiej różnicy, a dodatkowo na plus w twisterze jest pompka i torba. I to na tyle wieści ze sklepu.
 
No to udało mi się obejrzeć w końcu ten wózek - CONECO TOLEDO. Niestety nie zrobił na nas dobrego wrażenia i chyba mimo nie rozkładanego oparcia w spacerówce zdecydujemy się na V3. Bardzo podobny do toledo jest TWISTER BABY-SMILE z POLAKA. Właściwie gondola i spacerówka wyglądają identycznie, ale stelaż wygląda dużo solidniej i z lepszą amortyzacją. Cenowo nie ma wielkiej różnicy, a dodatkowo na plus w twisterze jest pompka i torba. I to na tyle wieści ze sklepu.
tez juz teraz bardziej sie skłaniam ku V3:tak:
 
Szaleństwa zakupowe w toku:tak::tak:...fajnie lubie oglądać co kupiłyście:tak:...ja na razie przystopowałam z ciuszkowymi zakupami, bo mam tego, że ho ho. I boję się, że niektórych, rzeczy na długo Tosia nie założy, bo ma ich dużo.
Na allegro już nie zaglądam na aukcje z ciuszkam...bo kusi:-D.
Wczoraj kupiłam papmersy (newborn), oliwkę i mydełko serii Nivea(zgodnie z radą)...moja córcia ma już wszystko. Bez wyjątku.
Tylko jeszcze moje zakupy pozostały np. szlafrok, stanik, krem ten do suteczków i skarpetki do szpitala:-) i będzie wsio.

Darina- do do proszku to ja kupiłam lovelle i płyn do płukania jelp i jestem bardzo zadowolona:tak:. Bałam się, że lovella zbyt intensywnie pachnie ale nie czuć jej tylko czuć płyn do płukania jelpa. A lovella poleciła mi bratowa (i w sumie lovella jest tańsza;-)).
Co do łóżeczka to my już mamy drewniane ale kupujemy jeszcze turystyczne (takie najtańsze) na wyjazdy. Już za 180 zł można kupić a wg mnie to duża wygoda...mało miejsca zajmuje i nawet chyba z auta nie będziemy go wyciągać:-p
Dusia- super bryczka...my jeszcze czekamy:baffled:. Ma być na dniach (zamówiliśmy 29.12) i powinno już do nas lada dzień dotrzeć (czas oczekiwania max.5tyg).
 
Asze ja w końcu też zostaję przy tym bolderze,chociaż wolałabym taki V3,czy baby smile Axel,ale cóz na wertepy takie kóleczka nie bardzo,muszą byc duże pompowane:wściekła/y:,a już wiesz jaki kolor?Ja na razie zamówiłam fotelik,ten turkusowy a jak nie będzie to zielony:tak:chyba takie uniwersalne kolorki,a chciałam beżowy,ale mi odradzili że się będzie brudził;-)
 
reklama
A ja mam ogromny problem z wózkiem. Żaden mi do końca nie pasuje. Zaczynaliśmy od Volanta Implasta, przez x-lanera xa, potem był Quinny, Casualplay, a teraz podobał mi się Mutsy, a mojemu meżowi Bertini. Wchodzimy w coraz wyższą grupę cenową, a żaden wózek nie wydaje sie byc idealny. Już byłam zdecydowana na Mutsy 4 Rider, ale czytałam dużo opinii o ich awaryjności. Ostatnim wózkiem jest Bertini V6 - sprzedawcy go polecają, ale opinii jest mało. Nie wiem już co robić i czy nie wrócić do x-lanera. Wg mnie wadą w nim była budka w spacerówce - wydaje mi się, że nie będzie dobrze chronić przed słońcem i deszczem, oraz brak amortyzacji.
Ninja - ty chyba zastanawiałaś się nad x-lanerem, co myślisz o tych wadach? A może mi się tak tylko wydaje? Jeśli któraś z Was się w tym temacie orientuje, to może mi doradzi?
 
Do góry