reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maluszkowe zakupy

Niekat, myślę, że Sim chodziło o takie elektroniczne do czoła (są jeszcze droższe od tych do ucha:baffled:) i one czasami mają wymienne nakładki - albo do czoła, albo do ucha, ale szczerze mówiąc jak ja sobie mierzyłam takim temperaturę na czole, to za każdym razem inaczej mi wychodziło i chyba douszne są łatwiejsze w obsłudze:tak:.
to tym bardziej jak drogie a wynik jest rózny to ...:dry:
 
reklama
No to dałyście mi teraz do myślenia z tymi termometrami, ale muszę powiedzieć że mój pediatra używa elektronicznego do ucha - może to jakaś wskazówka??:confused:
 
Niekat ten termometr super!i nie drogi:szok:Kupujemy!nawet dla nas się przyda,bo żadnego nie mamy;-)
Weronika a to mąż niedobry:wściekła/y:nie da ci się cieszyc zakupami:wściekła/y:.Ja kupiłam tą karuzelkę fisher-price i żeśmy ją już odpalali,te zabaweczki się kręcą tak powolutku,że na pewno Nelka nie dostałaby oczopląsów,i muzyczka(w przeciwieństwie do zwykłych pozytywek nakręcanych)jest stonowana,jest kilka melodyjek i nie drą się(nie drażnią ucha):tak:
 
Nie nie!! nie o kasę chodzi bo on tego nie kupił tylko moje szefostwo, które jest raczej skąpe na takie zakupy, aż się dziwiłam, ze kupili coś takiego
 

Marteczka
- a czasem to ma takie głupie zagrania, ale jak mu wypomne mnóstwo rzeczy których też mógłby nie mieć albo się bez nich obejść to jakoś mięknie :-D:-):-D wredna jestem :szok:
 
Dziewczyny, ten termetr do ucha elektroniczny lekarze stosują dlatego że pomiar jest wykonywany w kilka sekund.
My mamy taki zwykły elektroniczny za chyba 10 zł, ale trzeba go trzymać minutę, a to dla dziecka ruchliwego, takiego jak nasza Ala, niemożliwe.
 
reklama
Do góry