reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maluszkowe zakupy

Ja też się zastanawiałam nad pościelą do wózka (widziałam takie fajne jak do łóżeczka naprawde śliczne), ale szwagierka mi odradziła, bo w zasadzie tego zimna może nie być zbyt długo a w sumie rozłożony rożek może posłużyć jako kołderka do wózka.
A co do kombinezonu to dostane właśnie od niej - może zbyt piękny nie jest, ale wg mnie nie ma sensu za bardzo kupować na miesiąc czy dwa.

Zresztą gdzieś tam ktoś mi mówił że ma być szybko wiosna :-D:tak: więc bądźmy dobrej myśli;-)
 
reklama
Kasia ja kupiłam kombinezonik 62,bo jak mam w lutym rodzic;-),to lepiej mieć w co ubrać dziecko.A koleżanki synek jest z początku stycznia to mówiła,że do rozmiaru 68 nie zdążył dorosnąć i kombinezon nie był już potrzebny:-)
 
Sabincia- Sliczne kompleciki, zeby moj tak chcial sam na zakupy chodzic :-)

Ja kombinezonik kupilam jeden taki nie zabardzo gruby bo stwierdzilam ze raczej chyba dlugo i tak go nie bendziemy uzywac, i w rozmiarze 0-3 miesiaca .

A wczoraj mama mi przyniosla ciuszki dla malego i sie obawiam ze za duzo juz mam tych ciuchuw i nie zdarze nawet wszystkich wykorzystac :szok: no ale moze sie pospieszymy z drugim bobasem to benda jak znalazl :-D

Kurteczka troche duza ale bendzie jak znalazl na jesien i zime.

 
Dusia08 tak to mu trzeba przyznac, że lubi zaskakiwać :)
A te Twoje ciuszki no przecudne!!! komplecik z tygryskiem i jak tu sie nie rozczulać a najgorsze jest to , ze nawet jak juz jest wystarczająco tych ciuszków to nie da sie wejść do sklepu i wyjsc bez niczego :p Juz nie moge sie doczekac az mama wróci z Niemiec podobno ma dla nas wielka paczke :D
 
No i jeszcze sie musze pochwalic moja bryka a raczej Michala bryka, bo wlasnie wczoraj nam przywiezli stelaz i kolka i jak narazie to mi sie bardzo podoba ten wozek. Jest bardzo lekki i strasznie latwo sie go rozklada i sklada tylko jeden minus ze do skladania trzeba zdjac siedzonko :baffled:. No ale pozatym to jest ok zobaczymy jak sie bendzie sprawdzal z Michalem w srodku ale to dopiero za pare tygodni:-)
 
Super wózek naprawde mi sie podoba i wydaje sie taki solidny :) a tak poza tematem to podoba mi sie bardzo imie Twojego synka mam sentyment bo tak samo ma na imię moja druga połowa :p
 
Dusia wózeczek bajerka!!!Ostatnio w Tesco widziałam małżeństwo z takim samym, też mi wpadł w oko,i główka się obkręciła:-)
A mnie już od tygodnia wk...w temacie wózkowym.Bo wszyscy mi wtykają stare,po swoich dzieciach:wściekła/y:,że po co mi,że bym zaoszczędziła kupę kasy i kupiła później tylko samą spacerówkę na lato:wściekła/y:.Ale wszystkie miały nowe wózki i takie jakie się im podobały:tak:
 
reklama
Do góry