reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maluszkowe zakupy

ja juz mam bawełniana ale stranie flanelowe mi się podobaja i na bank zakupie na dniach anwet bio w carrefourze widziałam za neicałe 30 zeta:\:tak:jest milutka i mieciutka wiec nie widze przeciwskazan.warto miec obie.bawełniana chyba lepsza na ciepłe dni:tak:
 
reklama
Flanelki są milusie,aż przyjemnie się przytulić do takiej podusi:tak:,ale wydaje mi się,że ciężej kupić komplet z flanelki,a już na bank z ochraniaczem:no:
 
Giza - ten twój śpiworek trzy w jednym strasznie mi się podoba nawet już go zapisałam na listę zakupów :-)


 
Właśnie wróciłam z zakupów i zastanawiam się tak... bo widziałam fajny kombinezonik na 68 cm jest dość ciepły do tego w środku wyłożony polarkiem no i kompletnie nie mam pojęcia czy jest sens go kupić:sorry2:.
Może doświadczone mamusie podpowiecie mi?? No bo niby będzie juz marzec ale pogoda może być nadal chłodna , sama nie wiem...
Stresuję się przy tych zakupach:sorry2:
 
ja kupiłam kombinezonik 68 bo była promocja i nawet dużo nie kosztował a jak się nie przyda to poczeka na drugiego bobasa mojego albo siostry:-)


 
Kasia 68 to mi się wydaje, ze już przypadnie na ciepłą wiosnę, więc chyba nie bardzo, ale niech się wypowiedzą mamusie które mają mniejsze pociechy, ja już nie bardzo pamiętam:tak::-D
 
reklama
no fakt, dlatego te zakupy trochę mnie stersują:sorry2:
do tego gin powiedział na razie o długich nogach;-)
w każdym razie jakby co to doradźcie mi coś:unsure:
 
Do góry