reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maluszkowe zakupy

Kangurka no właśnie:-( a wiesz jak mało jest modeli wózków 3w1,na dużych 4 pompowanych kołach?a przecież nie wymagam jakiś cudów,nie.A widzisz po komisach nie jeżdziłam bo nie miałam z kim i czym:-(ale dużo rzeczy pokupowałam na allegro,też za bezcen,tylko tu dochodzi koszt przesyłki:dry:ale ia tak mnie wyszło duużo taniej niż w sklepie.
Sabincia to będzie oczko w głowie;-),a olać teściową,one tylko smęcą i narzucają swoje mądrości:wściekła/y:,przynajmniej nie będzie cię denerwować,a nic dobrego byś z niej nie miała bo jaka matka - taka babcia to lepiej żeby jej dziecko nie znało!;-).Kurde temat rzeka można by wątek o tym założyć:-D
 
reklama
Ja tez nie lubie jak ktos mi coś wciska na siłe:no::dry:
Dusia sliczny wózek ja bede mieć dla Kondzia bordowo kremowy po Meli i wydaje mi sie że bedzie pasował do niego bo nie jest typowo dziewczecy raczej taki unisex;-)
Marteczka boldery weszły w tamtym roku chyba marzec kwiecień wiec używany bedzie ci ciężko kupic:-(
Kangurka znam duzo osób które na coszień uzywaja łozeczka turystycznego i dzieciaczki zdrowe:-)
Asze ja kupiłam kombinezon/spiworek w smyku z coolclub od 0-3 mieisęcy wiec myśle ze mi posłuży troche;-)i taki polarowy też kupiłam na wiosne
 
Hej,
lozeczko turystyczne - za rada kolezanki (praktykowala na 2 corkach) kupilam lozeczko turystyczne. Ma taka polke podwieszna na pierwsze 6 miesiecy
 

Załączniki

  • lozeczko.jpg
    lozeczko.jpg
    16,6 KB · Wyświetleń: 19
zamowilam dzis wozek, troche ciemny ale mi sie podoba. Mam nadzieje ze jak go zobacze nie zmienie zdania



i spiworek
HTML:
http://allegro.pl/item296195292_spiworek_do_wozka_z_polarem_exlusive_zaak.html
 

Załączniki

  • wozek.jpg
    wozek.jpg
    67,2 KB · Wyświetleń: 29
Jaki planujecie nabyc termometr? Czy warto tego typu:
HTML:
http://allegro.pl/item294421231_microlife_ir1de1_najlepszy_termometr_gratis_.html

Jeszcze chcialabym sie poradzic czy warto na po porodzie kupic taki pas:
HTML:
http://allegro.pl/item289100996_pas_brzuszny_pani_teresa_rozm_m.html
 
tak to Roan Marita, a te linki faktycznie nie dzialaj - trzeba je skopiowac i wkleic w nowa strone.
 
Natomiast szukam rady co do łóżeczka....
Bardzo podobają mi się te turystyczne (płozy, nadstawka dla niemowlaka, przewijak, zabawki, moskitiera, lampka, otwierany bok, kojec dla starszaka..), ale zastanawia mnie czy mozna stosowac je jako normalne łózeczko od pierwszych dni zycia??

Dla mnie zastosowanie takiego łozeczka (najpierw sypialna funkcja, potem jako kojczyk..) byłoby zbawienne, ze względu na to że mamy bardzo mało miejsca na wszelakiego rodzaju meble... Więc kupowanie dwoch łózeczek (drewniany + kojec) byłoby i duzo wiekszym wydatkiem i do tego nawet nie miałabym gdzie ich postawić :-(

Co radzicie?
Jakie są Wasze doświadczenia związane z łóżeczkami?
Witaj Kangurka, znam kilka osób, które używały na co dzień łóżeczko turystyczne, ale chyba wszystkie dokupiły zwykły materac, bo te w łóżeczkach turystycznych to są takie deski z gąbką. Osobiście nie chciałabym na takim czymś spać na co dzień. Co innego kilka nocy na wyjeździe.
chcialabym sie poradzic czy warto na po porodzie kupic taki pas: PAS BRZUSZNY PANI TERESA ROZM M (289100996) - Aukcje internetowe Allegro
Nam położna odradzała pasy poporodowe. Chyba, że na super okazję. A tak na co dzień to nie, bo wtedy mięśnie brzucha się rozleniwiają i dużo gorzej pozbyć się brzuszka.
 
Giza - dzieki za info w sprawie pasa - faktycznie to brzmi logicznie
co do materacyka do lozeczka to tez masz racje - ja tez planuje dokupic grubszy
 
reklama
Sabincia, Mrowa - dzięki za komentarz a'propos łózeczka :-)
Może jeszcze ktoś się wypowie na ten temat???

Wrzucam obiecane fotki komisowych ciuszków (wybaczcie jakosc, ale robione w kiepskim oswietleniu i ciemnym obiektywem :dry:).
kaftaniki:

sweterki:

śpioszki/pajace/spodenki:


Nie wrzucam czapeczek, butkow, skarpetek...
 
Do góry