reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maluszkowe zakupy

No i jeszcze jedno pytanko, jaki proszek kupić dla dzidzia? Bo mowiła mi kiedyś koleżanka, ale oczywiście zapomniałam. Mówiła że (chyba Lowela czy jakoś tak) ma intensywny zapach i dla noworodka się nie nadaje.

No i trzeba prać wszystkie ciuszki? Nawet te nowe (pościele, kocyki, rożki)?
 
reklama
weronikaa- ja tez tak słyszałam, że wszystko trzeba prac, nawet nowosci...ja dodatkowo dobrze jest wsjo wyprasowac , to wytepi sie wszelkie zarazki i bakterie...jest jeszcze jeden srodek dla bobasków-JELP niebieski i pomorańczowy nie wiem który po co
dziewczyny te które maja dzidziule...tez tak robiłyście?
 
Ciuszki ok, ale słyszałam że pieluchy tetrowe wystarczy tylko wyprasowac, że to i tak zabije bakterie (czy cośtam:dry:). No a kocyki, rożki, pościel?
 
Ja też wszystko prałam,zaczęłam od jelpa ale Jasiek dostał juz w szpitalu uczulenia i musiałam przejść na płatki mydlane i tak do miesiąca a potem znowu Jelp.
 
no a co koleżanki mysla o tym?:pojemnik na pieluszki:
NOWY Pojemnik na pieluszki ANGELCARE/CAPTIVA+WKLAD (285187564) - Aukcje internetowe Allegro
ja pamietam zę z Oliwią to był proboem bo to było lato i jak sie nie rpzypinlnowało to syf okropniasty od worka zajeżdżał:baffled:serio sie nad tym zastanwiam bo i cen anie jest jeszcze taka powalajaca - ale nie znam nikogo kto testował
Niekat, ja używałam paklanków. Moim zdaniem bardzo dobrze się sprawdzały. I zawsze można było wziąć kilka sztuk jak się do kogoś z wizytą szło. A cena bardzo przystępna.
Proszek - używałam jelpa. Lovela jak dla mnie śmierdzi :no:
No i pochwalę się moim rękodziełem. Jak na pierwszy sweterek to całkiem całkiem mi wyszło :-D
 

Załączniki

  • IMG_8409_m.JPG
    IMG_8409_m.JPG
    54,4 KB · Wyświetleń: 70
reklama
Do góry