reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maluszkowe zakupy

Niekat fajne te łóżeczka ale mnie sie podobaja takie masywne drewniane bez zadnych bajerów;-)jak "młodziez " dorośnie to bedziesz musiec nowe robic;-)
 
reklama
Dusia, Przemek ma takie łóżeczko z IKEA z barierką IKEA | Łóżka | Łóżka | KRITTER | Łóżko/ barierka . W kolorze naturalnej sosny. Przenieśliśmy go jak miał mniej więcej 2,5 roku, bo byłam w ciąży a on już sporo ważył i ciężko było mi go wkładać/wyciągać. W IKEA można samą taką barierkę kupić i do innego łóżka zamontować.
Niekat, super te łóżka piętrowe. Ale ceny :szok:. Może bym się do Twojego męża uśmiechnęła o wykonanie. To rozwiązanie ze schodami-szufladami wygląda fajnie. Ja też planuję piętrowe łóżko, żeby dzieciaki miały trochę więcej miejsca w pokoju. Niby Przemkowi obiecaliśmy, że w te wakacje będziemy kupować, ale ciągle mam obawy, czy nie zleci jak będzie wstawał w nocy do ubikacji. A że ostatnio przestał się upominać, to i ja siedzę cicho. Tylko myślałam, żeby kupić antresolę, żeby Mila jeszcze pod spodem w małym łóżeczku spała. A potem wstawiłabym to, w którym teraz śpi Przemek.
 
Dusia ja mojej Zuzi kupiłam takie samo łóżeczko jak wkleiła Giza - tylko, że czerwone!:tak:;-)
Przeniosłam ją jak miała prawie 2,5 roku, a i tak się obawiałam czy nie będzie wypadać...?!:sorry2:

Niekat super te łóżeczka piętrowe!:cool2:
I jak dla mnie bardzo funkcjonalne, bo zawsze w te szufladki jakieś drobiazgi poupychasz!
Tu masz fajne: łóżko KOJA - a cena dopiero kosmiczna, ale wg mnie jest bajeranckie...!:szok::szok::szok:
meble dla dzieci

I jeszcze kilka fajnych:
łóżko solaris, Halmar - SKLEP.meble.pl
łóżko antresola zamek, Baby Best - SKLEP.meble.pl
łóżko bartek, SIGNAL - SKLEP.meble.pl
basia lokomotywa łóżko piętrowe, SIGNAL - SKLEP.meble.pl
tomek autobus łóżko piętrowe, SIGNAL - SKLEP.meble.pl
łóżko piętrowe dla dzieci autobus, Baby Best - SKLEP.meble.pl
łóżko piętrowe damian, Twojemeble24.pl - SKLEP.meble.pl
łóżko karol jednoosobowe wysokie, PIĘTRUS - SKLEP.meble.pl
 
stefanna jeju!super tez łózka wypatrzyłaś!większosc i ja już widziałam ale pierwsze (su;per bajeranckie:tak:) i ostatnie (prostopadłe) najbardziej mi sie podobały i ich jeszcze nie wycziłam:-)kolejne motywy do mojego pomysłu:-)heheh dzieki!
 
Stefanna, mi sie to ostatnie najbardziej podoba ze względów ekonomicznych. Dzieciaki z niego szybko nie wyrosną. A takie typowo dziecięce wzory to w pewnym wieku obciach i jak meble są jeszcze całkiem dobre, to szkoda się ich pozbywać. Przynajmniej ja tak mam.
 
Ja miałam z bratem łóżko piętrowe zwykłe drewniane i ciągle deski wypadały (te które są pod materacem, dziadek później przybił je na stałe) ale ogólnie bardzo fajnie się spało na nim i co jakiś czas zamienialiśmy się miejscami :-) Nawet długo nam służyło bo miałam 15 lat to jeszcze na nim spałam.

ja oglądałam takie łóżeczko dla Filipka i mi mąż takie zrobi ale jak mały będzie miał z 4 latka. Fifi ma bardzo maly pokoik więc chodzi mi o to żeby go nie zagracić.
 
giza- fajne to lozko ale u nas takiego chyba nie ma w ikei. A jesli chodzi o barjerke to napewno mu kupie (bo pewnie bym nie usnela w nocy jak by nie mial) tylko myslalam o czyms troche wiekszym niz w tym lozku Especially for Baby - 40x20 Bedrail - White - Babies R Us - Babies "R" Us.

To lozko mi sie nawet podoba bo puzniej mozna je rozlorzyc na duze lozko tylko ze wlasnie chcialam takie z szufladami podspodem Da Vinci Elizabeth II Toddler Bed - Espresso - DaVinci - Toys "R" Us. Ale jeszcze to jest fajne i z szufladami, tylko ze sie nie rozklada na wieksze Da Vinci Modena Toddler Bed - Ebony Black - DaVinci - Toys "R" Us

stefanna- super te lozka co wkleilas, takie pomyslowe.

anetka- tez fajne to lozko co wkleilas, no tylko ze zrobieniem to musisz troche poczekac bo jeszcze Filipek jest za maly. Albo moze niech maz juz zacznie robic i akurat na 4 urodziny bendzie gotowe bo to zleci raz dwa:-)

Jak bylismy teraz na wakacjach na florydzie to w takiej galeri byl sklep wlasnie z meblami dla dzieci firmy FLEXA bardzo fajne mebelki tylko troche drogie. Predzej nie widzialam tej firmyu nas. Bunk Beds & Loft Beds Kids Bedroom Furniture - Welcome to FLEXA takie proste meble ale fajne.
 
Anetka, to ja też poproszę o takie łóżko od Twojego męża... może jak będzie robił hurtowo to zmniejszą się koszty;-)

Dusiu, fajne rozwiąznia... masz duży wybór:tak:

Niekat&Stefanna, tak mnie nakręciłyście tymi piętrowymi, że chyba po molestuje męża o takie do pokoju Joli, bo nuż widelec drugie będzie miało już gdzie spać:-p:-D
 
reklama
Do góry