reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maluszkowe zakupy

reklama
a my mamy mieszanke mothercare, Totts (Startrite Micro Tot - Kulfi Kids) i Piccolino, ktore byly drogie jak ch****a ale maja i pietnki, wyprofilowane podbicie, szerokie miekkie palce i mieka podeszwe etc. Tato (chirurg ortopeda) zyc nie dawal dopuki "porzadnych" butow nie kupilismy. Mothercare kazal od razu wyrzucic. podobniez wady ksztaltujace sie w dziecinstwie czesto wylaza w zyciu doroslym roznymi koslawosciami, wiec my na wszelki wypadek trzymamy sie 'zasad':-D
 
dziewyny musze sie was poradzic.... bo myslalam zeby na jesien kupic malemu lozko takie mniejsze bo jak bendzie dzidzia to bendzie musial oddac lozeczko :szok: do dziewczyn kture maja strasze dzieci...kiedy przenosilyscie dzieciaki do lozek??? I jakiej firmy mebelki macie?
 
my Oliwie przenosilismy do wiekszego łóżka jak miała ok 3 roku dopiero ale gotowa była juz wcześniej:tak:tak po prostu wyszło:sorry2:ma tapczan z BRW teraz bedziemy przenosiny robic wczesniej a ze dzieciaki beda w jednym pokoju który jest mały to beda miały pietrowe łózko (z czego Oli jest wielce uradowana:-D) i tez jestem n etapie przegladania propozycji w których dół bedzie zabezpieczony barierkami bo Marcel spi bardzo chaotycznie:nerd:
 
Ostatnia edycja:
Dusia myśmy przenieśli Mele do jej pokoju jak miała 2 lata i wtedy tez było łozko duze juz:tak: mysmy kupili z Ikei.
Mrsf ładne te buciki ale jak na nasze ceny butowe to nie tak strasznie drogie;-)powiedziałbym ze sa średnio drogie;-)
 
Tez czasem mysle czy J lozeczka nie "otworzyc" ale bym chyba zasnac nie mogla myslac ze J wstanie w nocy i cos przeskrobie - coraz wiekszy sie z niego lobuziak robi...

PM/Ninja, co to za rowerek bo my mamy Smart Trike Deluxe i nie jestem zadowolona

Pytanie do mam z piaskownicami, czy Wasze dzieciaki jeszcze jedza piasek? Ja sie na razie wstrzymalam z zakupem bo na ostatnim naszym plazowym wyjezdzie J ciagle podjadal ale moze w ten weekend znowu sie rozejze. Zamiast piaskownicy maly dostal wodno/piaskowy stol (na razie tylko z woda), ktory uwielbial ale juz sie troche znudzil http://www.toysrus.co.uk/Toys-R-Us/...s/Little-Tikes-Fun-Factory-Play-Table(0021726)

Mrowa, to Mela byla w Waszej sypialni do 2gich urodzin?

Co do butkow, Totts to barszcz, za to Piccolino dziure w kieszeni wypalaja szczegolnie ze Dzemikowa mamusia kupuje hurtowo bo nigdy na kolor sie nie moze zdecydowac ;-):-D

Niedlugo bedziemy w PL to zobacze tez te Bartki bo widze ze maja dobra opinie.
 
Mrsf tak do 2-ich urodzin Mela z nami urzedowała:-p:sorry2:ale mnie to nie przeszkadzało wcale ;-) Kondzik tez narazie z nami jest, choc mysle ze na zime bedzie miał swój pokój:tak:
 
Dusiu, ja mam zamiar przenieść Jolę na większe łóżko-tapczan jak tylko będzie miała swój pokój... podoba mi się takie jak wrzuciła Anetka, z barierką:tak: bałabym się, że spadnie...

MrsF, bardzo fajny ten stolik... moja bawiłaby się w nim bardzo dobrze, bo lubi chlapać się w kałużach, wodzie dla psa... a piasek nadal zjada, ale to pewnie przejdzie:-D

 
reklama
wiecie, ja mam ostatnio faze na szukanie łózek pietrowych.Wiem ze Łukasz chce je zrobic sam ale pomysłów trzeba poszukac w necie najlepiej więc jestem w swoim zywiole:tak:wiele rozwiązań mi sie podoba i cały czas tez mysle o bezpieczeństwie
coś takiego jak to podoba nam sie obojgu:
Łóżko piętrowe MODEL M103B
tylko z wyższa barierką na górze i z takimi schodkami zamaist drabinki (przy okazji szufladki na drobiazgi):
Łóżko piętrowe z biurkiem
co myslicie??:sorry2:
chciałabym zeby łóżko było dla dzieci tez atrakcją i żeby dawało im sporo radości a przy okazji było funkcjonalne:tak:
no i mysle ze jak Marcellito skonczy 2 latka to go rpzeprowadzimy a na razie będzie spał w naszej sypialni (ale w swoim łózeczku)
 
Do góry