reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maluszkowe zakupy

Ja mam Baby Design model Bambi, on jest na takiej samej konstrukcji jak u Marteczki i ma jeszcze wkładkę taką miękką do prania, a na tapicerce nie zostają żadne ślady:tak: Przenoszę z łatwością - po prostu odchylam i jadę na dwóch kółkach:-p;-) Ma koszyczek i to jest naprawdę spoko sprawa na zabawki:tak:Regulacja wysokości i możliwość zdemontowania blatu, żeby dosunąć do stołu, jak dla mnie też oki;-)a...no i jeszcze można złożyć, podnieść blat i zajmuje znacznie mniej miejsca:sorry2:
Przy Błażeju miałam drewniane i nie polecam - zawalidroga, a później i tak nie korzystałam ze stolika dla starszych dzieci, tylko kupiłam z IKEA serię Mamuta:tak:
 
reklama
Kra ja też odchylam i przenoszę ale samo krzesło waży a z nią jeszcze lepiej:shocked2:więc wolałabym kółeczka,w tym naszym jest regulacja wysokości fotelika,reg.oparcia,regulacja położenia tacki,która jest podwójna i można ją zdjąć i zawiesić z tyłu stelaża.Fajnie by było jakby podnóżek też miał regulację:tak:Mojemu mężowi się drweniane podobały(chyba z racji zawodu:dry:) i takie chciał jaj kupic ale całe szczęście jeśli chodzi o zakupy dla niej to ja decyduję i dobrze bo te drewniane nie są takie funkcjonalne:happy2:.
Iza to bardzo ładne wybrałaś m,nie się one podobały,jaki kolor kupiłaś? A już szczególnie podobają mi się baby design z tegorocznej kolekcji:-)
Ja dzisiaj zakupiłam jej nowe mleko tzn.wróciłyśmy do starego Hipp Bio:tak:tyle,że 2.I kupiłam jej te pampersy Sleep&Play,i jakiś nowy płyn do kąpieli Dzidziuś.
 
Dusia ja mam to krzesełko po Zuzi - używam już ponad dwa lata i jestem super zadowolona! ;-):tak: Teraz korzystają z niego na zmianę z Martynką i na pewno nie będę kupowała nowego, bo jest praktycznie nie zniszczone...:-)
Fajowy kombinezonik kupiłaś Michałkowi z Gap'a - w ogóle to mają prześliczne rzeczy!!!:tak:
 
Kra ja też odchylam i przenoszę ale samo krzesło waży a z nią jeszcze lepiej:shocked2:więc wolałabym kółeczka,w tym naszym jest regulacja wysokości fotelika,reg.oparcia,regulacja położenia tacki,która jest podwójna i można ją zdjąć i zawiesić z tyłu stelaża.Fajnie by było jakby podnóżek też miał regulację
O tak, ten podnóżek taki nieruchomy też mnie denerwuje:tak:
 
Beti, dowiedz się, czy to ograniczenie w krzesełku można zdemontować. Bo jak z takim pałąkiem, czy jak to się nazywa, starsze dziecko ma sobie samo usiąść? Poza tym wygląda fajnie. U moich rodziców jest drewniane krzesełko ze stolikiem tego typu i do tej pory służy Przemkowi.
 
reklama
Beti my mamy podobne krzesełko po Ali, tylko bez tego czegoś między nogami:baffled: Jest bardzo fajne, łatwo je umyć i wyprać tapicerkę. Z krzesełka Ala do tej pory korzysta, siedzi na nim zawsze przed tv :-D Ze stolika wykręciła jedną z tych wielkich plastikowych śrubek i zgubiła :baffled: to już chyba rok temu było. Ale za samym stolikiem nie przepada. Do rysowania zawsze siada przy normalnym stole na naszych krzesłach. No ale jako wysokie krzesło dla niemowlaka to się dobrze sprawowało.
 
Do góry