reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maluszkowe zakupy

My mamy takie krzesełko LUKSUSOWE KRZESEŁKA CONECO FABULA +SUPERGRATISY ! (430720932) - Aukcje internetowe Allegro
Nie mogłam się zdecydować jakie chcę kupić, więc wysłałam mężusia do sklepu i wrócił właśnie z takim:-) Oczywiście jak zobaczyłam kolor to mi się zrobiło niedobrze (bo mój nadal uważa, że dla chłopaka najlepiej niebieskie, a mnie aż muli od niebieskiego:baffled::baffled:) Ale z krzesełka jestem super zadowolona. Trochę drażni mnie to, że są tylko 2 kółka, ale na krzesełku jest info, że zgodnie z jakimiś tam wymogami krzesełka doo karmienia mogą mieć tylko 2 - a to ciekawe:nerd:
 
reklama
siwona dobrze że mąż załatwił sprawę krzesełka:-D:tak:..a kolor..no cóż...NIEBIESKI:yes: Najważniejsze że funkcjonalne! My mamy (po Alexie) z Ikei.. ale nie będę juz kupowac innego..choć bardzo mi się takie własnie podobają..
 
Ninja regulowany ma poodnóżek:tak: Siwona jakby moje niebieskie miało taką fajną tapicerkę:sorry2: ,zaje...te wasze krzesełka,z koszyczkami.
Niekat właśnie tak to jest z tymi prezentami,czasem lepiej dac kasę albo wziąc kogoś ze sobą do sklepu zeby sobie wybrał,ja swojemu kumplowi przesłałam linki z modelami tych krzesełek,a on nie dosyc,że przepłacił to jeszcze nie kupił żadnego z tych:no:
 
A ja mam pytanie do mam z kominkami - jak zabezpieczacie kominki przed maluchami? My mamy komiki i w sypialni i w salonie; w sypialni to nie ma problemu bo ten kominek jest tylko aktywowany jak J juz dawno spi ;-):zawstydzona/y: ale ten w salonie to lubimy zapalac prawie co wieczor. Mothercare ma takie zabezpieczajace kratki ale specjalnie urodziwe to one nie sa... :baffled: Mothercare Curved fireguard - Matt finish : mothercare

A co do krzeselek to my mamy cos takiego Chicco Polly 2 in 1 Highchair - Confetti : mothercare
 
Marteczka - sliczna ta kurtałka:tak:Oli miała podobna tylko kremowa i strasznie ja lubiłam:tak::-)
mrsF no ale bezpieczeńswto najwazniejsze:tak:a krzesełko jest super - jak patrze na te Wasze wszytskie krzesełka to az mi żal ze Marcel ma taką ...... chrzestną:wściekła/y:Smyk już sie w nim obraca o 360 st prawie:no:ale jakoś sie przemęczę... potem będzie bardziej przydatne:sorry2:
 
Mrsf my mamy kominek ale go nei uzywamy wiec nie doradze:sorry2:
ale przy meli poprostu jak sie paliło to uwazaliśmy i tłumaczylismy jej, nawet specjalnie jej przyłozyłam łapke jak była ciepła szyba a nie goraca i wiedziała ze to ciepłe i nawet nie ciagneła do niego;-)
Marteczka Zuzia bedize wygladac jak ksieżniczka:tak:
 
Dwa pytania do Was:-);-)
1. Czy któraś używa/ła spiworka do wózka z womaru? Proszę o opinie, bo szukam czegoś na owczej wełnie i właśnie z tej firmy wpadł mi w oko.
2. Chcę kupić młodemu jakąś zabawkę grającą w formie takiej tablicy z czymś np. zwerzątka i ich odgłosy itp. Macie coś ciekawego, wartego polecenia?:sorry2:
 
Kra co do śpiworka to nie używałam:sorry2: My mamy taka zwykła grajaca farme po Meli ale widziałamz e sa z chicco takie farmy i dośc fajne:tak:moim zdaniem warto coś takiego kupic dziecko moze szybciej załapac dzwieki naśladowcze;-)
 
reklama
Kra - z womaru mam nosidełko;-) jest niezast ąpione na spacerach bo często jest tak, że królewnie nudzi się siedzenie w wózku i chce na ręce:baffled:
a co do grającej zabawki - to mamy coś takiego dostane w spadku i Nelckia lubi się tym bawić :tak:
 
Do góry