reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maluszkowe zakupy

Ja ostatnio dostałam od teściowej ciuszki dla dziewczynek właśnie z Wójcika z kolekcji Baletnica.
Nie wiem czy sama bym je wybrała, ale nawet mi się podobają;-):tak:!

Martynka ma cieplutki polarek na zimę:

img1738gc8.jpg


img1739xz2.jpg


A Zuza "zarobiła" sukienusię - bombkę:
img1742vl4.jpg


img1741vq8.jpg


Dokupiłam Zuzi bluzeczkę do tej sukienki, bo stwierdziłam że jak we wrześniu będzie chłodno, to będę już miała dla niej 'kreację' na wesele, hehe:-D
img1743bz9.jpg


A Martynce kupiłam taką kremową bluzę - kurteczkę i bluzeczkę:
img1744vo5.jpg


img1753zk0.jpg


Myślę, że będą ładnie pasować do brązowych sztruksików, które kupiłam ostatnio Martynie w H&M-mie:
img1752ag9.jpg


No i na koniec do tego stroju jeszcze buciki:
img1759og6.jpg
 
reklama
stefanna prześliczne te ciuszki-sukienka Zuzi extra i cudne buciki Martynki
giza super przeceny ci sie trafiły-ja byłam ost.w coccodrillo ale jakoś nic mi nie wpadło w oko
 
Stefanna, super. Aż z ciekawości weszłam do Wójcika i na żywo te ubranka są jeszcze ładniejsze. No a na modelkach to już będzie cudo.
 
Dzięki Mamuśki!
Giza
tylko dlaczego te ciuszki tyle kosztują...:szok::wściekła/y::szok: Jak zobaczyłam, że polarek, który dostała Martynka kosztował 89zł to się za głowę złapałam... Ja taniej kupuję bluzki dla siebie, no ale skoro babcia funduje.......;-):-p
 
Stefanna śliczne ciuszki, sukieneczka jest piękna!! i te butki...
U nas też otworzyli Cocodrillo:-) ale jeszcze się nie wybrałam, Wójcik też mamy ale tam nigdy nie ma przecen:baffled:, wolę 5-10-15:-)
 
Stefanna super ciuszki, rzeczywiście babcia rozpieszcza wnuczki :tak:
No ale ceny mają zabójcze :baffled: Ja raczej korzystam z tańszych sklepów, trochę jestem sknera, bo żal mi wydać tyle pieniędzy na ciuszki, które dzieci i tak ponoszą jeden sezon.
 
Dzięki Mamuśki!
Giza tylko dlaczego te ciuszki tyle kosztują...:szok::wściekła/y::szok: Jak zobaczyłam, że polarek, który dostała Martynka kosztował 89zł to się za głowę złapałam... Ja taniej kupuję bluzki dla siebie, no ale skoro babcia funduje.......;-):-p
jak to mówia darowanemu sie nie patrzy;-):-D
niech babcia dba o wnusie:rofl2::tak:
 
reklama
Do góry