reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Maluszkowe zakupy

reklama
Wszytko dla dziecka, maluszka do kupienia w USA tanio i wysokiej jakości. Ciuszki, butki, zabawki, wózki dziecięce, łóżeczka, foteliki do samochodu i wszsystko inne do pokoju dziecinnego wrost z Ameryki. Dla dziecka z USA. Odwiedź sklepy w USA przez internet.
 
Ostatnia edycja:
PM - ja też myślałam, że kupię ostatnio coś z Cherokee (też szukałam body z długim rękawem)ale kompletnie nic dla nas nie było :no:

Kombinezon dostałam taki ecru z HM. Trochę "dziewczyński" hahahahaah, ale zajebiste jest to, że można go zapiąć w nogawki albo w śpiworek (w taki sposób jak pisała Stefanna)
A drugi kupiłam bo kolor mnie oczarował :-D (w rzeczywistości jest bardziej intensywny)
 
Ninja ślicznie będzie Tymon wyglądał w tej zieleni!!!;-):tak:
Ja bardzo podobny kupiłam Martynce, tyle że biały z grafitowymi dodatkami. I też jednoczęściowy, bo i tak na razie będzie tylko w wózku lub na saneczkach jeździć, to ciepło i wygodnie jej będzie:-)!
 
Stefanna super ciuszki ale drogie:szok:,ja głównie mam rzeczy i butki używane z Allegro,albo po dziewczynkach 3-4 letnich z rodzinki.Nowe kupuję jej skarpetki,body,pajacyki itp.I tu szkoda,że nie ma u nas sklepu Primark uwielbiam ciuszki Early Days i mamy ich dużo a są one niedrogie i dobre gatunkowo,No i Next też lubię i też mamy dużo ciuszków tej firmy.ostatnio nabyte:
OCIEPLANA_KURTECZKA /PŁASZCZYK74/80 CM (436249696) - Aukcje internetowe Allegro
NIKE rozmiar -21 (422754827) - Aukcje internetowe Allegro (mam takie same;-))
NIKE dla twojego dziecka BUTY (422650115) - Aukcje internetowe Allegro (normalnie jak nowiutkie i nie wydaje mi się żeby te kolorki były chłopięce bo ja też mam trekkingi brąz z pomarańczem)
 
Ostatnia edycja:
pisalam chcialam wyslac i mi sie net rozlaczyl:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
nie cierpie!!!

stefanna super ubranka:tak: szczegolnie ta biala bluzeczka w brazowe kropki. lubie takie zestawienie. Albo roz i braz. Takie dziewczece a jednoczesnie nie za cukierkowe.

ninja, od dawna masz to zboczenie na punkcie zielonego co?

Marteczka, fajowe buty. Tez chce kupic Nike Dawidowi ale to jak zacznie chodzic. No i plaszczyk cudny. Szkoda ze dla chlopcow nie ma podobnie fajnych :/ ale moze to i dobrze bo bym poszla z torbami. Z torbami dziewczecych ubranek:-D

Chce dzis kupic krzeselko do karmienia. Napiszcie z jakich jestecie zadowolonych albo jakich zupelnie nie polecacie
 
Chce dzis kupic krzeselko do karmienia. Napiszcie z jakich jestecie zadowolonych albo jakich zupelnie nie polecacie
Ja też dołączam do zainteresowanych!

Iza - no dobra, mam lekką schizę na zielony (szczególnie oliwkowy) :-p , zresztą pozostałe "moje" kolory to brązowy i szary, chociaż czasem czerwonym zaszaleję ;-)
 
reklama
No wreszcie mamy wózeczek:happy2::happy2::happy2:To jutro eskapada w teren i test i wreszcie nie na rękach.Na razie mi się podoba i mała już w nim drzemkę walnęła,mam nadzieję,że się będzie fajnie prowadził na zewnątrz,wygląda na to,że bezproblemowe podbijanie będzie:tak:.
Wybrałam taki na żywo lepiej się prezentuje;-)
NOWY!!!WÓZEK SPACERÓWKA ABC DESIGN - GIRO OKAZJA (439709356) - Aukcje internetowe Allegro
Fotelik kupowaliśmy w maju i jestem z niego zadowolona,małej wygodnie,ma regulację i jak na tą cenę to jest porządny i ładny my mamy pierwszy kolorek i nie ma tych załamań tapicerki:no:a montujemy już przodem bo tyłem się z nogami nie mieści:-D
NOWOŚĆ 2008 NOWY ZOOTY RIDER JUPITER 0-18 kg LUX (440547673) - Aukcje internetowe Allegro
Dzięki Iza to oczywiście też już na zapas takie na teraz ma;-)
Krzesełko mała dostała od Chrzestnego,ja wolałabym bardziej kolorowe ale mam błękit bo chciał dopasować nam do kuchni:-) i przepłacił bo u nas w sklepie 250 kosztowało:no:,jest O.K ale ma prawie wszystkie potrzebne funkcje ale już mogę powiedziec,że przydałby się ten koszyk na zabawki bo tak wiecznie leżą na siedzonku,druga rzecz to wolałabym na 4 kółkach bo nie trzeba dzwigac a i tak są hamulce:tak:,i tapicerka,jak po kichnięciu malutkie pomarańczowe kropeczki zrobiła i ja tego nie wytarłam od razu to wżarło się,nie widac bo są małe ale...to już minus
http://www.allegro.pl/item440866545_krzeselko_baby_mix_3_kolory_mega_p_r_o_m_o_c_j_a.html
 
Ostatnia edycja:
Do góry