reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maluszkowe zakupy

reklama
Giza śliczne!! Najbardziej podoba mi się ta sukieneczka khaki:tak: ale wszystko sliczne:tak:, będzie Milenka mała modelka!!
Miałam też na myśli Twoją nową sukienkę....:tak: proszę zdjątko...
 
Miło mi, że się Wam podoba :-D
Asze, moją sukienkę pokażę po ślubie kuzynki. To już za tydzień, więc nie będziesz musiała długo czekać.
 
Giza super ubranka dla Milenki - jeszcze za takie pieniążki - no naprawdę warto było!:tak::tak::tak: Wyjątkowo bardzo mi się kurteczka podoba i ta sukienusia khaki - czy ona nie jest przypadkiem z Coccodrillo...?!:confused:
 
stefanna, kurteczka i ta sukieneczka są z Coccodrillo. Lubię ich ubranka. Ale kiedyś nie były takie drogie. Dobrze, że chociaż porządne przeceny mają. Bo w Wójciku przeceny to niezbyt duże są.
 
Giza no to nieźle trafiłam, hehe:-D:-D Teraz widzę, że i kurteczka znajoma - chyba z serii Galapagos, prawda....? Ja w tym roku też kilka ciuszków kupiłam i jestem bardzo zadowolona, bo są dobre jakościowo;-):tak:!
A co do Wójcika to uważam, że ceny mają zdecydowanie za wysokie, a i ciuszki trochę dla mnie "przesłodzone"... Chociaż ostatnio dostałam od teściowej kilka rzeczy z jesienno-zimowej kolekcji i nawet mi się spodobały - jak zrobię fotki to wkleję!:rofl2:
 
reklama
Stefanna ja tez uwazam ze Wójcik ostatnio ma mocno przesadzone kolekcje :baffled: i wcale mi nie przypadły do gustu:no: ostatnio chyba kupiłam w tamtym sezonie Meli komplet i na tym sie skończyło zreszta ceny tez maja powalajace:-pbo za ten komplet zapąłciłam koło 200zł a były to tylko rybaczki i zakiecik:sorry2:
a coccodrillo tez lubie w szafie tez sie znajdzie pare ich ciuszków;-)
 
Do góry