reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maluszkowe zakupy

reklama
Beti to kochani Ci dziadkowie.Super wyrko i fura;-)
Kathi ja tez nie mam jeszcze bryki i chyba dopiero kupimy jak juz mala sie pojawi bo nie mam go gdzie trzymac:wściekła/y:
 
Dzięki dziewczyny.
Kathi, Befatka, wózek mieli kupić rodzice po narodzinach, ale jak widać już nie mogli dłużej zwlekać... a może chcieli przyśpieszyć przyjście wnuczki na świat:-D
 
beti super łóżeczko i bryczka też niezła:-) kurcze jak się Bartek rodził to też dziadkowie się spisali i dostał wózek i krzesło do karmienia... a teraz coś nikt się nie kwapi.. no wiem, ze mam wiele rzeczy po Bartku, ale czy ta moja córa już skazana na zdzieranie po starszym bracie;-)ja jeszcze moge sporo potrzeb wymyślić:-)

stefanna w efekcie nie kupili mi zbyt wiele (tylko rajstopki i opaske do sukienki, którą kupiłam wczesniej), bo w końcu stwierdziłam, że sama sobie po świętach pojade i wybiorę (musze nabyć kreacje na wesele dla moich dzieciaków).. ale się cieszę, bo kolorystycznie wszystko idealnie pasuje - jak wystroję córcie na święta to się pochwalę:-)
 
Skaba1 w takim razie z niecierpliwością czekam na fotki "świątecznej" Marysi :-):wink::-)! Jak sama pojedziesz to będziesz miała frajdę i będziesz w szoku ile jest ładnych, letnich rzeczy:yes::yes::yes:!!!

A łóżeczko super! :tak: My też musimy dokupić drugie, bo co najmniej raz w miesiącu wyjeżdżamy na wieś do moich rodziców i będzie nam potrzebne :tak::tak::tak:!!!
 
Skaba, fajne łóżeczko. My chyba mamy tej samej firmy, tylko takie najprostsze, bez bajerów. Z resztą z tego samego sklepu. Jak do tej pory świetnie się spisuje.
 
reklama
Do góry